Oyun tavsiyesi

serkanyoruk92

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar için oyun önerisi var mı? Son 2-3 yıldır oyunlardan zevk alamıyorum sadece oynadığım oyun League of Legends onu da çok oynamıyorum. Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe belirtin.

Arkadaşlar bilgisayar için oyun önerisi var mı? Son 2-3 yıldır oyunlardan zevk alamıyorum sadece oynadığım oyun League of Legends onu da çok oynamıyorum. Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
Vurmalı kırmalı oyunları seviyorsan Left 4 Dead 2 önerebilirim 6 senedir oynuyorum hala sıkılmadım. Sıkılmaya başladıkça modlarla oyunu farklılaştırıp oynamaya devam ediyorum.

Bütçe belirtin.
Bütçe belirtin ne sistem tavsiyesi mi istemiş arkadaş. Öner geç işte.

Vurmalı kırmalı oyunları seviyorsan Left 4 Dead 2 önerebilirim 6 senedir oynuyorum hala sıkılmadım. Sıkılmaya başladıkça modlarla oyunu farklılaştırıp oynamaya devam ediyorum.

Bütçe belirtin ne sistem tavsiyesi mi istemiş arkadaş. Öner geç işte.
Tamam işte Activision Collection öneriyorum.

Max Payne 1-2, Hitman (2016), Hitman: Absolution, World of Warships, Valorant, Call of Duty Serisi, Suicide Guy, Witcher Serisi, L. A. Noire, Gwent, Half-Life 1-2, Tomb Raider, Batman Arkham Serisi... Benim oynadığım oyunlar bunlar. Hiç birinden sıkılmadım. Özellikle Max Payne 2 ve Hitman: Absolution'u çok sevdim. Umarım yardımcı olmuşumdur ve inşallah yakın zamanda hoşunuza giden bir oyun bulursunuz. İyi günler.

Doğayı ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsan The Long Dark. O bana gelmez biraz daha heyecanlı aksiyonlu oyun olsun diyorsan Tomb Raider 2013.

İkisi de hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan birileri mutlaka tavsiye ederim. Tomb Raider 2013'ün oyunu diye ön yargılı yaklaşma, hem grafikleri hem de hikayesi şimdiki oyunlarla yarışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı