Oyun tavsiyesi

Sanemi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şimdi CoD Cold War 197 TL.
Epic = Days Gone + Cyberpunk 2077 174 TL.
Steam = Days Gone= 108 TL.
Epic= battlefield™ 2042 197 TL.

Şimdi arkadaşlar ne yapmam lazım? Çok kararsız kaldım, tek Days Gone alın diyorsanız Steam'den almayı tercih ederim veya bunlardan başka oyun önerileriniz varsa belirtir misiniz?

Son düzenleme:
Peki arkadaşlar Marvel's Spider-Man Remastered mı yoksa Marvel's Spider-Man: Miles Morales.
Bunlarda hoşuma gitti. Yüksek ihtimalle bu iki oyundan birini alacağım.

Gameplay videosu aç 30dk kadar izle. Başlangıç kısımlarını gör oynanışı ve atmosferi kokla. Sonra satın alacaksın.

Hatalar vs de kalmadı kafan rahat olsun.

Bende beğenmedim Days Gone'ı.

Anladım ama yüksek ihtimal Marvel's Spider-Man: Miles Morales almayı düşüyorum veya Remastered.

Cp 2077 ilk seferde çok güzel oynatıyor kendini. Days Gone'u ben beğenemedim.

Teşekkür ederim.

Peki arkadaşlar Marvel's Spider-Man Remastered mı yoksa Marvel's Spider-Man: Miles Morales.
Bunlarda hoşuma gitti. Yüksek ihtimalle bu iki oyundan birini alacağım.

Anladım ama yüksek ihtimal Marvel's Spider-Man: Miles Morales almayı düşüyorum veya Remastered.

Teşekkür ederim.
Marvel's Spider-Man Remastered oldukça iyi. Miles Morales'i bilmiyorum, Can Sungur beğenmemişti Morales'i.

Marvel's Spider-Man Remastered oldukça iyi. Miles Morales'i bilmiyorum, can sungur beğenmemişti Morales'i.

Epic Games kuponu ile 280 TL oluyor bayağı uyguna geliyor aslında Steam'de da indirimde 374 TL şu an kış indirimide gelse daha fazla inmez sanırsam Epic'den almak mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı