Oyun tavsiyesi

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabımdaki oyunlardan 350 civarı kart düşürdüm ve pazarda listeledim toplamda 10-12 dolar arasında bir getiri bekliyorum. Bu bakiyeyi nasıl değerlendirmem gerektiği konusunda kafamda üç seçenek var.
  1. Oyun alacağım.
  2. Tüm para ile rozet işleyeceğim.
  3. Parayı bir şekilde bankaya çekeceğim.
Oyun tavsiyesi almak istiyorum eğer güzel oyunlar önerilirse oyun alacağım gibi. Diğer platformlara kıyasla en ucuz fiyatın Steam üzerinde olduğu oyunları önerirseniz sevinirim. Benim açımdan platform pek önemli değil nerede ucuzsa oradan alırım kafasındayım.

Son düzenleme:
Lethal Company alınabilir. 10 dolardan MENA-USD bölgesinde 5.79 dolara düşmüştü. Eski TL fiyatının dolar hali ama her gün artış gösteriyor.

22 seviyeyim rozeti 0.30 dolar olarak sayarsak 40 rozet için 12 seviye gelmesi lazım.
Bir vitrin daha verecek yani. Profilinizi yeterince iyi bulmuyorsanız, iyileştirmek için kullanılabilir.

Steam hesabımdaki oyunlardan 350 civarı kart düşürdüm ve pazarda listeledim toplamda 10-12 dolar arasında bir getiri bekliyorum. Bu bakiyeyi nasıl değerlendirmem gerektiği konusunda kafamda üç seçenek var.
  1. Oyun alacağım.
  2. Tüm para ile rozet işleyeceğim.
  3. Parayı bir şekilde bankaya çekeceğim.
Oyun tavsiyesi almak istiyorum eğer güzel oyunlar önerilirse oyun alacağım gibi. Diğer platformlara kıyasla en ucuz fiyatın Steam üzerinde olduğu oyunları önerirseniz sevinirim. Benim açımdan platform pek önemli değil nerede ucuzsa oradan alırım kafasındayım.
Lethal Company ve Six days in fallujah oyununu öneririm.
Biraz arcade oyununa kaçan ama epey de zor olan tek kurşunla ölebileceğiniz Insurgency sandstorm oyununu da öneririm. Tek başınıza bile olsa Insurgency sandstorm sarıyor baya. Ama bu tarz oyunlarda zorlanıyorsanız başlarda çok zor olacaktır çünkü oyunun %90'dan fazlası eski oyuncular. Önünüze 5000 level adam bile gelebilir.

Yinede önerdiğim oyunlar bunlar.

Bu arada https://steamcommunity.com/profiles/76561199048887131/

Steam kütüphanemdeki oyunlara bakabilirsiniz. Belki oyun almanız için fikir olur.

Geri
Yukarı