Oyun tavsiyesi

KajiroAli

Picopat
RAM
16 GB RAM
Ekran kartı
Nvidia 2060 RTX
İşlemci
İNTEL İ3 12100
Arkadaşlar ben böyle epik silahlarla veya epik süper güçlerle düşmanları öldürebildiğimiz oyunlar arıyorum büyüler olur silahlar olur kılıç olur.
Herhangi biriyle savaşabildiğimiz kendimizi diğer düşmanlara göre üstün hissedeceğim oyunlar arıyorum.
Örneğin God of War üçlemesindeki gibi özel güçlerimizin olduğu veya Devil May Cry'daki gibi combolar yaptığımız veya Doom Eternal'daki.
Gibi önümüze geleni parçaladığımız oyun arıyorum.
Karakterimizi zamanla güçlendirdiğimiz level atlattırdığımız silahını veya büyülerini geliştirdiğimiz oyunlarda olabilir veya etraftan loot toplayıp.
Etrafı keşfettiğimiz oyunlarda olur bu tarz oyunları severim. Hack and slash oyunları severim.
Rogue like oyunları sevmem hikayeye sahip olmasa bile bir senaryoya ve ilerleyiş düzenine sahip olursa sevinirim.
Oynadıklarım:
Doom Eternal.
God of War 1-2-3-gos-COO-2018
Devil May Cry 4-5
Prototype 1-2
Assassin's Creed Origins-Odyssey
Elden Ring.
Marvel Spider-Man 1-Miles Morales.
Bunlara benzeyen oyunlar arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

10 gün sonra mevsim indirimleri var, bunu listene ekleyebilirsin.Bir göz atmanda fayda var.

İncelemesi için de şuna bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ben böyle epik silahlarla veya epik süper güçlerle düşmanları öldürebildiğimiz oyunlar arıyorum büyüler olur silahlar olur kılıç olur.
Herhangi biriyle savaşabildiğimiz kendimizi diğer düşmanlara göre üstün hissedeceğim oyunlar arıyorum.
Örneğin God of War üçlemesindeki gibi özel güçlerimizin olduğu veya Devil May Cry'daki gibi combolar yaptığımız veya Doom Eternal'daki.
Karakterimizi zamanla güçlendirdiğimiz level atlattırdığımız silahını veya büyülerini geliştirdiğimiz oyunlarda olabilir veya etraftan loot toplayıp.
Etrafı keşfettiğimiz oyunlarda olur bu tarz oyunları severim. Hack and slash oyunları severim.
Rogue like oyunları sevmem hikayeye sahip olmasa bile bir senaryoya ve ilerleyiş düzenine sahip olursa sevinirim.
Oynadıklarım:
Doom Eternal.
Devil May Cry 4-5
Prototype 1-2
Elden Ring.
ekran kartın düşük olduğu için gameloopdan oyunlar onerırım

10 gün sonra mevsim indirimleri var, bunu listene ekleyebilirsin. Bir göz atmanda fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler güzel bir oyuna benziyor.

Ekran kartın düşük olduğu için GameLoop'dan oyunlar onerırım.

Hocam dalga geçiyorsunuz galiba :D neredeyse oynadığım bütün oyunları high ayarlarda oynayabiliyorum zaten.

Oynadıklarım:
Doom Eternal.
Devil May Cry 4-5
Prototype 1-2
Elden Ring.

Dediğinden biraz uzak ve eski olmasına karşın hâlen zevkle oynadığım crash serisi olabilir. PS2'deki ikonik macera oyununu indir oyna derim.
AC 1 öneririm.
Onun dışında dediklerinden bayağı bir kopuk ama bir o kadar zevkli olan Raft öneririm.

10 gün sonra mevsim indirimleri var, bunu listene ekleyebilirsin.Bir göz atmanda fayda var.

Konuya öylesine bir girdim ama oyun beni de çekti :D Bakalım ne kadara düşer, iyi bir indirim girerse bende alıp oynarım.

Dediğinden biraz uzak ve eski olmasına karşın hâlen zevkle oynadığım crash serisi olabilir. PS2'deki ikonik macera oyununu indir oyna derim.
AC 1 öneririm.
Onun dışında dediklerinden bayağı bir kopuk ama bir o kadar zevkli olan Raft öneririm.

AC Valhalla ve Mirage dışında hepsini oynamıştım Valhalla'yı bir ara oynayacağım.
Teşekkürler.

Movement shooter türüne göz atabilirsiniz akla ilk gelen isimler ultrakill ve sunset overdrive.
MMORPG anlatmışsınız biraz, combatı iyi Black Desert Online var, destek shai sınıfı dışında hepsi hack and slash hissi tam DMC gibi olmasa da akıcı ve güzel.
İzometrik kameralı Path of Exile ve Lost Ark olabilir, severseniz Diablo tarzı looter RPG'ler olabilir, yeni last epoch çıktı ona da bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Movement shooter türüne göz atabilirsiniz akla ilk gelen isim ultrakill.
MMORPG anlatmışsınız biraz, combatı iyi Black Desert Online var, destek SHA'i sınıfı dışında hepsi hack and slash hissi tam DMC gibi olmasa da akıcı ve güzel.
İzometrik kameralı Path of Exile ve Lost Ark olabilir, severseniz Diablo tarzı looter RPG'ler olabilir, yeni last epoch çıktı ona da bakabilirsiniz.

Söylediğiniz oyunların hepsi çok iyi duruyor teşekkür ederim.

Movement shooter türüne göz atabilirsiniz akla ilk gelen isimler ultrakill ve sunset OverDrive.
MMORPG anlatmışsınız biraz, combatı iyi Black Desert Online var, destek SHA'i sınıfı dışında hepsi hack and slash hissi tam DMC gibi olmasa da akıcı ve güzel.

Keşke offline olsaydı o oyunlar daha iyi olurdu ama yapacak bir şey yok :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı