Oyun tavsiyesi

karambyte

Kilopat
Merhabalar, taktiksel ya da strateji oyun tavsiyesi istiyorum. Eskiden çok oyun oynardım fakat şu an okuldan dolayı pek oynamıyorum. Combat Arms, Silkroad, BF, Yüzük vb oyunları oynardım şimdi FPS, strateji, taktiksel oyun tavsiyeleri istiyorum. Sistemim şu anki oyunları kaldıracak seviyede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Türkçe altyazı ve arayüz desteği var ama seslendirmesini Japonca olarak oynamanı tavsiye ediyorum. Tekrar oynanabilirliği olan güzel bir yapım.

Merhabalar, taktiksel ya da strateji oyun tavsiyesi istiyorum. Eskiden çok oyun oynardım fakat şu an okuldan dolayı pek oynamıyorum. Combat Arms, Silkroad, BF, Yüzük vb oyunları oynardım şimdi FPS, strateji, taktiksel oyun tavsiyeleri istiyorum. Sistemim şu anki oyunları kaldıracak seviyede.

Company of heroes 2

Squad, Hell Let Loose, Verdun, Arma 3 ve Insurgency Sandstorm, FPS, strateji ve taktiksel kategorisindeki en kaliteli oyunlardır. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı