Oyun tavsiyesi

Xarcez

Decapat
Selam arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi oyun tavsiyesine ihtiyacım var. Nedenini bilmiyorum ama hiç Online oyun oynayasım gelmiyor, bu sıralar hikayeli oyunlara sarmaya başladım Crysis 1, 2, 3 bitirdim ve bayağı iyi oyundu ama çok kısa sürdü.
Bana ne çok uzun ne çok kısa savaş oyunu önerebilir misiniz lütfen?
Ve Witcher 3 oynamayı düşünüyorum oyunu herkes çok övüyor ancak 1 ve 2'yi oynamadım sizce onları oynayayım mı yoksa direkt Witcher 3'ümü oynayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi oyun tavsiyesine ihtiyacım var. Nedenini bilmiyorum ama hiç Online oyun oynayasım gelmiyor, bu sıralar hikayeli oyunlara sarmaya başladım Crysis 1, 2, 3 bitirdim ve bayağı iyi oyundu ama çok kısa sürdü.
Bana ne çok uzun ne çok kısa savaş oyunu önerebilir misiniz lütfen?
Ve Witcher 3 oynamayı düşünüyorum oyunu herkes çok övüyor ancak 1 ve 2'yi oynamadım sizce onları oynayayım mı yoksa direkt Witcher 3'ümü oynayayım.
W1 den yukarı çık, cod2 cod 3 gibi kısa nostaljik oyunları oyna, oynamadıysan yada nostalji olsun max payne oynayabilirsin.

Witcher 2 ve 3'ü henüz oynama fırsatım olmadu, sadece birinci oyunu oynadım ve tavsiye ederim, çok güzel bir oyun.

Skyrim'i de öneririm, açık dünya RPG oyunu. Bunun üstüne oyun tanımam.

Dragon Age Origins var. Bu da RPG oyunu, hikayesi de gayet güzel.

Half Life serisi de hikaye olarak çok iyidir, tavsiye ederim.

Medal of Honor 2010 oyununu oynamadıysan mutlaka öneririm. Ayrıca Battlefield 3'ün hikaye modu da gayet oynanabilirdir ve grafik motoru çok güzel. Battlefield 4'ün hikaye modundan da başarılı bana göre. Normal uzunlukta savaş oyunu dediğin için önerilerim bunlar. Witcher 3 ise uzun bir oyun ve yan görevleri ile yüzlerce saat sürebilecek bir oyun. Başlamadan önce bunu göz önünde bulundur birkaç hafta sadece witcher 3 oynuyor olursun. Bitirmeye zorlamaz yanında başka oyunlar da oynarım diyorsan ayrı tabi bazı insanlar başlayıp bir oyunu bitirmeye odaklanıyor, witcher 3 tam öyle bir oyun değil.

Son düzenleme:
Sırayla.
Half-Life serisi.
Metro serisi.
Max Payne serisi.
GTA😉
RDR2
Skyrim.
Fallout
Gear'a of war.
Dishonored 2.
Halo.
Jedi fallen order
Rainbow six.
Yakında gelecek olan Death Stranding.
Don't Starve.
Gettin over it.
MY friend pedro
Hotline miami.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Sonra daha fazla yazarım.

Sırayla.
Half-Life serisi.
Metro serisi.
Max Payne serisi.
GTA😉
RDR2
Skyrim.
Fallout
Gear'a of war.
Dishonored 2.
Halo.
Jedi fallen order
Rainbow six.
Yakında gelecek olan Death Stranding.
Don't Starve.
Gettin over it.
MY friend pedro
Hotline miami.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Sonra daha fazla yazarım.
Adam "hikayeli oyunlara sardım, ne uzun ne kısa süren bir savaş oyun önerir misiniz" demiş dostum, Getting over it'in burada ne işi var. Don't starve'ın ne işi var. Gta ve RDR2 uzun süren oyunlar. Rainbow six hikaye oyunu bile değil. Skyrim de uzun oyun. Fallout da öyle. Kopyala yapıştır bir liste olmuş seninki.

The Witcher 1 ve 2'yi oynamadım. Ama 3. oyunu hiç sıkılmadan uzun saatler boyunca oynadım. Oyun bitmiyor. Sana tavsiyem yan görevlere kendini fazla kaptırma. Yoksa zaman nasıl geçti, gün nasıl bitti anlamayabilirsin.

Adam "hikayeli oyunlara sardım, ne uzun ne kısa süren bir savaş oyun önerir misiniz" demiş dostum, getting over It'in burada ne işi var. Don't Starve'ın ne işi var. GTA V'e RDR2 uzun süren oyunlar. Rainbow six hikaye oyunu bile değil. Skyrim'de uzun oyun. Fallout da öyle. Kopyala yapıştır bir liste olmuş seninki.

Tamam. Belki hoşuna gider diye yazmıştım. Kıskanmaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı