Oyun tavsiyesi

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Şu an Steam hesabımda 79.50₺ var. Hayatta kalma, parkur, hikayesi güzel olan oyun önerilerebilir misiniz? Dün Ori and the Will of the Wisps almıştım. Bugün 6 saat oynamışım. Baya sardı bilmeyeniniz varsa tavsiye ederim. Bunun tarzında oyun varsa bildiğiniz söylerseniz sevinirim. ( Forest, Rust, the raft gibi Survival oyunları oynadım. Türkçe dil desteği olursa iyi olur. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatta kalma, hikayesi güzel ve parkur özelliklerinin hepsini barındıran bir oyun olmadığı için herhangi birinden oyun önermemizi istediğini düşünerek: Batman Arkham City (yaması da var), Dying Light, Mirror's Edge, oynamadıysan Witcher 3, parkur için AC serisi, Don't Starve, DayZ... Beğenmezsen söyle daha da söylerim.

Hayatta kalma, hikayesi güzel ve parkur özelliklerinin hepsini barındıran bir oyun olmadığı için herhangi birinden oyun önermemizi istediğini düşünerek:
E yani :D.
Mirror's Edge İstek listemde. İndirime girdiğinde alıcam. AC serisini pek beğenmiyorum. DayZ, Witcher 3 ve Don't Starve oynadım. Batman Arkham City istek listeme attım. Teşekkür ederim :).

Yeni konular

Geri
Yukarı