Oyun ve film için televizyon önerisi

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Smart TV alınır hocam. Film için de gayet rahat olacak. Bütçeniz de rahat ise zaten TV sektörünün en iyisinden birini tercih etmişsiniz. Bu işler bütçe meselesi olduğu için ihtiyacınıza göre istediğinizi alabilirsiniz. İleride XBOX değil de PS üzerinden yüksek grafikli oyunlar oynayacaksınız da HDR destekleyen 4K televizyonlara bakabilirsiniz Hayırlı olsun şimdiden.

Şimdi şöyle açıklayayım. Yeni evleniyorum eşimde oyunsever beraber kullanacağız. 🙂
Bir tane gtx 1060 6gb ekran kartı olan bilgisayarım var başlangıçta onu bağlayıp kullanayım diyorum. Bütçeyi zorlar hem xbox hem tv.

Xbox düşünme sebebim gamepass sistemi olması.

Hem oyun oynayayım hertzi akıcılığı görüntüsü güzel olsun hem de zevkle film izleyebileyim diyorum. Biraz araştırdım bunu buldum ama fikirlerinize açığım. Fiyatlar gerçekten hep pahalı malesef. Bu ürün sizce nasıldır? OLED kısa ömürlüdür diyen de okudum. 10 yıl ihtiyacımı görür mü sizce? 🙂

Kalite istiyorsanız OLED en kalitelilerden biri. OLED ömrü kısa ise en uzun LG yaşatır zaten. Alttakini önerebilirim, görüntü kalitesi sizin LG kadar olmasa da gayet güzel. Bi ara AVM'ye veya teknoloji mağazalarına giderseniz yerinde görüp karar verebilirsiniz nasıl bir şey istediğinize. Yerinde görmek her zaman daha iyi olur sizin için. Kendim kullanmıştım gayet de memnundum.

Aynı markanın bir başka OLED'ini şu anda evde kullanıyoruz. Yaklaşık olarak 5-6 ay gibi bir süre önce aldık. Görüntü kalitesi, ses kalitesi gerçekten çok iyi. Henüz bir PS ya da Xbox bağlayıp oyun oynamadım. LG sihirli kumandasından çok memnunum. Şu ana kadar pişmanlık duyduğum bir nokta yok.

Teşekkürler. Gidip mağazada da göreceğim dediğiniz gibi. Uzun ömürlü bir tv olur umarım :)
Birkaç yorum gördüm aklımı karıştırdı led yanığı oluyor yıllar sonra denmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı