Oyun ve genel kullanım için kulaklık tavsiyesi

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Samsung orijinal kulakiçi kulaklığımın bozulması ile birlikte yeni kulaklık bakıyorum. Kulaklık çoğunlukla cep telefonumda kullanılacak. Kulaklık ile şunları yapacağım;
  • Critical Ops oynanacak.
  • Video izlenecek.
  • Şarkı dinlenecek.
  • Telefon görüşmesi yapılacak.
  • Bilgisayarda da Car Mechanic Simulator, LA.Noire, Mafia 2 tarzı oyunlar oynanacak.
  • Xbox One'da da kullanılacak.
Şu an bir bütçe belirlemedim. Ancak rahat ve dayanıklı olmasını istiyorum. Örneğin elimdeki Xbox kulaklığı rahatsız ve iki defa garantiye gidip geldi. Ses kalitesi de iyi değildi onun. Aklımda Arctis serisi var, ancak bir kulaklığa o kadar para verilir mi? Sizin bir öneriniz var mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahatlık denilince Arctics 3 öneririm. HyperX Cloud 2'ye nazaran daha rahat bir kulaklık. Şu an indirimde 300 TL.

SteelSeries Arctis 3 7.1 Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı - Beyaz Fiyatı
Arctis 3'ü denemiş ve Hyperx Cloud Core, SS 200 kullanmış biri olarak Arcist 3'ü asla önermiyorum. Hiç rahat değil. Daha doğrusu kulak ped kısmı deri olmadığı için, Hyperx deri olduğu için Hyperx'e göre hiç rahat gelmedi. Ama tabi ki kişiden kişiye göre değişebilir bazıları da çok rahat buluyor.

Son düzenleme:
Arctis 3'ü denemiş ve Hyperx Cloud Core, SS 200 kullanmış biri olarak Arcist 3'ü asla önermiyorum. Hiç rahat değil. Daha doğrusu kulak ped kısmı deri olmadığı için, Hyperx deri olduğu için Hyperx'e göre hiç rahat gelmedi. Ama tabi ki kişiden kişiye göre değişebilir bazıları da çok rahat buluyor.
Steelseries kulaklık kısmının patentini bile aldı. İkisini de denemiş biri olarak Arctics 3 daha rahat geldi. Kişiden kişiye göre değişiyor galiba.

Merhaba. Peki Arctis 5 hakkında ne düşünüyorsunuz? O para verilir mi yoksa Arctis 3 mü almalı telefon için? Cloud 2 de tasarım olarak hoşuma gitmedi benim. Teşekkür ederim.

Merhaba. Peki Arctis 5 hakkında ne düşünüyorsunuz? O para verilir mi yoksa Arctis 3 mü almalı telefon için? Cloud 2 de tasarım olarak hoşuma gitmedi benim. Teşekkür ederim.
Bence değmez Arctics 3 yeterlidir. Ufak tefek farklar var arada. RGB, USB girişi, yazılım vs. Arada 200 TL farka vermeye değmez. O 300 TL olan Arctics 3'ün indirimi bitmeden alın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı