Oyun ve Müzik İçin 7.1 Headset Önerisi

HyperX Cloud kulaklık öneririm. Mikrofonu çıkarılabilir rahat ve güzel bir oyuncu kulaklığı diye tanımlanıyor. Fiyatı da uygun. Yurtdışında çok tavsiye ediyorlar. Bununla birlikte ses kalitesi mükemmel değil ses biraz kısık deniliyor ve tek sorunu bu sanırım.

Asus Strix serisi kulakları inceleyebilirsin. Şahsen kullanmadım sadece adekste denedim. Ses kalitesinden gayet memnun kaldım. Bende sizin aradığınız özelliklerde (terleme hariç :) ) oyun ve müzik kulaklığı arıyorum. Şu anda en iyi seçenek Asus Strix gibi göründü bana veya Razer düşünebilirsin.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşım bende cooler master resonar var Sıfır almak istersen Sahibinden ilan no 212668971 kaçırmayın iyi Akşamlar

HyperX Cloud kulaklık öneririm. Mikrofonu çıkarılabilir rahat ve güzel bir oyuncu kulaklığı diye tanımlanıyor. Fiyatı da uygun. Yurtdışında çok tavsiye ediyorlar. Bununla birlikte ses kalitesi mükemmel değil ses biraz kısık deniliyor ve tek sorunu bu sanırım.
Ne yazık ki o ses sıkıntısı benim için önemli bir nokta ama zaman ayırıp öneride bulunduğun için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı