Oyun ve Render için M.2 SSD tavsiyesi

24F3R

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
REVİZYON UÇAK PLANLAMA
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır piyasadaki indimli ve bütceme uygun en iyi parcalaraı alıyorum, en sonunda bitti. Bir tek başlıkta da belirttiğim gibi M.2 eksik. Sistem aşağıdaki gibi. Buna uygun bir M.2 önerebilir misiniz? Kullanım amacı oyun ve render olacak. Ben 1 TB Intel 660P buldum siz ne dersiniz? Parça fiyatlarını da yazıyorum sizce uygun mu?

ASUS TUF B450M-PRO GAMING 725 TL.
Ryzen 5 3600 1280 TL.
Corsair Vengeance RGB Pro 2x8 3600 MHz 680 TL.
Galax GeForce GTX1660 Super (1-Click OC) 1599 TL.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
660P F/P olarak çok güzel ancak incelemelerde sabit şekilde uzun süren büyük boyutlu dosya aktarımlarında performans düşüşü yaşatıyor. Parçalarınız güzel ve hayırlı olsun. Oyun ve günlük kullanım için 660P makul bir Nvme, bunun dışında zaten her zaman yaptığım önerimi yapayım; Eğer 970EVO alacak bütçe yoksa SX8200PRO tek tercihimdir. MP510 da güzel bir Nvme ama ben çok sevdiğim yabancı bir inceleme sitesinde aynen şöyle geçtiği için ayrı bir sempati duyuyorum '970 EVO Killer'

Kısaca dediğim gibi incelemelerine bakabilirsiniz.

660P F/P olarak çok güzel ancak incelemelerde sabit şekilde uzun süren büyük boyutlu dosya aktarımlarında performans düşüşü yaşatıyor. Parçalarınız güzel ve hayırlı olsun. Oyun ve günlük kullanım için 660P makul bir Nvme, bunun dışında zaten her zaman yaptığım önerimi yapayım; Eğer 970EVO alacak bütçe yoksa SX8200PRO tek tercihimdir. MP510 da güzel bir Nvme ama ben çok sevdiğim yabancı bir inceleme sitesinde aynen şöyle geçtiği için ayrı bir sempati duyuyorum '970 EVO Killer'

Kısaca dediğim gibi incelemelerine bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı