Oyun ve uzun süreli kullanım için kulaklık önerisi

KadirElvan

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, sistemim iyi ve güzel bir kulaklık istiyorum ama fiyat konusunda 5 bin TL'ye kadar çıkarım yeter ki verdiğim paraya değsin. Bu konuda onerebilecek arkadalar varsa çok sevinirim.

Fifine Ampligame H6 bence fiyatına göre gayet güzel.
Teşekkürler bende araştırdım ve şu üç modelde kaldım hangisini almak iyi olur

Fifine Ampligame H6 2400TL Mikrofonu ve ses deneyimi çok güzel incelemelere göre

Hyperx Cloud II 2200TL Herkes memnun fakat mikrofon sesi fifine kadar güzel değil incelemelere göre

Logitech G Pro X 3170 TL Bunuda herkes öneriyor

Bunlar hakkında bana bir fikir verirseniz çok sevinirm

Teşekkürler bende araştırdım ve şu üç modelde kaldım hangisini almak iyi olur

Fifine Ampligame H6 2400TL Mikrofonu ve ses deneyimi çok güzel incelemelere göre

Hyperx Cloud II 2200TL Herkes memnun fakat mikrofon sesi fifine kadar güzel değil incelemelere göre

Logitech G Pro X 3170 TL Bunuda herkes öneriyor

Bunlar hakkında bana bir fikir verirseniz çok sevinirm
Hocam diğerleri hakkında pek fikrim yok ama Fifine H6 ya da Logitech G Pro X önerebilirim.

Hocam diğerleri hakkında pek fikrim yok ama Fifine H6 ya da Logitech G Pro X önerebilirim.
Fifine 6 ile g pro x arasında fiyat farkı 700 tl var bu fiyat değer mi acaba sizce ayrıca fifine yazılıma sahip değil oyuzden kontrol kısmında logitech önde servis ağı konusunda yine logiteh ama herkes fifine öneriyor sorduğum anda yanı verdğim paraya değsin istiyorum o yüzden

Fifine 6 ile g pro x arasında fiyat farkı 700 tl var bu fiyat değer mi acaba sizce ayrıca fifine yazılıma sahip değil oyuzden kontrol kısmında logitech önde servis ağı konusunda yine logiteh ama herkes fifine öneriyor sorduğum anda yanı verdğim paraya değsin istiyorum o yüzden
Fifine H6 verdiğin paraya gayet değer bence hocam, bende 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı