Oyun ve yazılım için red vs brown switch

Frik

Kilopat
Makaleler
2
Hangisini önerirsiniz? Brown daha çok hoşuma gidiyor ama videolardan sesi çok gibi geldi. Uzun kullanım sonrası sesi baş ağrıtır mı? Ayrıca bu iki switch arasında parmak sağlığı için hangisi daha iyidir, fark var mıdır?

Ben olsam red tercih ederdim. Bluedaki gibi bir noktadan sonra tusa basıldığını haber veren ses(tık sesi), olmayan switchlerde cok kez 2 kere basma, basmama sıkıntısı cekmistim.

Hangisini önerirsiniz? Brown daha çok hoşuma gidiyor ama videolardan sesi çok gibi geldi. Uzun kullanım sonrası sesi baş ağrıtır mı? Ayrıca bu iki Switch arasında parmak sağlığı için hangisi daha iyidir? Fark var mıdır?

Ben red kullanıyorum, önceden Blue kullanırdım, açıkçası tecrübelerime göre hissiyat farkı hiç yok. Sadece ses farkı var, red Switch kullanıyorum memnunum.

Ben olsam red tercih ederdim. Bluedaki gibi bir noktadan sonra tusa basıldığını haber veren ses(tık sesi), olmayan switchlerde cok kez 2 kere basma, basmama sıkıntısı cekmistim.
Brown tactile olduğu için bluedaki gibi hissiyat veriyormuş ama ses çıkarmıyormuş sadece.
Ben red kullanıyorum, önceden Blue kullanırdım, açıkçası tecrübelerime göre hissiyat farkı hiç yok. Sadece ses farkı var, red Switch kullanıyorum memnunum.
Anladım hocam zevk farkı yok diyorsunuz.

Brown tactile olduğu için Blue'daki gibi hissiyat veriyormuş ama ses çıkarmıyormuş sadece.

Anladım hocam zevk farkı yok diyorsunuz.

Yazılım yapıyorsan, kulaklık takmazsın hangisi hoşuna gidiyorsa onu satın almanı öneririm, lakin Switch'lerinde farklıları var, brown ttc vs. Onlarda çok farklı sesler çıkarabilir, mousepadin üstündemi tahtanın üstündemi kullanacağın vs.

Yazılım yapıyorsan, kulaklık takmazsın hangisi hoşuna gidiyorsa onu satın almanı öneririm, lakin Switch'lerinde farklıları var, brown ttc vs. Onlarda çok farklı sesler çıkarabilir, mousepadin üstündemi tahtanın üstündemi kullanacağın vs.
Açıkçası brown daha çok istiyorum tam mekanik deneyimlemek istediğim için.

Hangisini önerirsiniz? Brown daha çok hoşuma gidiyor ama videolardan sesi çok gibi geldi. Uzun kullanım sonrası sesi baş ağrıtır mı? Ayrıca bu iki switch arasında parmak sağlığı için hangisi daha iyidir, fark var mıdır?
Hocam kırmızı kullanıyorum. Maviden geçtim. Mavide basınç hissi olduğundan dolayı kırmızı biraz garip geliyor. Aylardır alışamadım. Sadece oyun için kırmızı iyi seçim ancak yazım işlerinde kahverengi öneririm. Ayrıca fazla sesi yok.

Geri
Yukarı