Oyun Videosu Çekme Programı Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 4B
M

Muhammed85

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar oyun videosu çekme programı arıyorum. Youtube kanalım yok sadece oynadığım oyunda montaj yapmak için ekran görüntüsü alıyorum. Bu konu'da yardımcı olacak ilk forum sizsiniz. Teşekkürler :)

NOT: Shadow Play'ı önereceksiniz biliyorum. Ekran kartım nvdia değil. :) @Murat5038 @Asım Demir

Sana video çekme programı önermeden önce başka bir öneri vereyim. Oyun kanalı yapmayı aklından çıkar zaten şuan Türkiye'de hali hazırda yüz binlerce oyun kanalı var. Sen bu acemilikte iken tanınmam baya uzun zaman alır. 3-5 ay sonra eline bir şey geçmeyince başlarım böyle işe der vazgeçersin. Daha farklı projelere odaklanmanı öneririm. Soruna gelince Fraps ya da Bandicam kullanabilirsin.

Sana video çekme programı önermeden önce başka bir öneri vereyim. Oyun kanalı yapmayı aklından çıkar zaten şuan Türkiye'de hali hazırda yüz binlerce oyun kanalı var. Sen bu acemilikte iken tanınmam baya uzun zaman alır. 3-5 ay sonra eline bir şey geçmeyince başlarım böyle işe der vazgeçersin. Daha farklı projelere odaklanmanı öneririm. Soruna gelince Fraps ya da Bandicam kullanabilirsin.
Youtube kanalım olmadığını sadece oyunda'da aldığım killeri almak için video çekiyorum. Bu başka oyun diğer online oyunlar gibi değil. :) Frabs'ta bile 60 Fps oyun çözünürlüğü 1024x768 onda'da kasıyor biraz 80 Fps yazdım. Onda kasmıyor. Fakat 1366x768'de bile 80 Fps kasıyor. Bandicam güzel program fakat kalitesi bana kötü gibime geliyor. Başka önerilerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı