Oyun videosu çekmek için program önerisi

ender_ender

Kilopat
Daha fazla  
Bana sadece oyun seslerini alan TeamSpeak gibi programların sesi gelmeyecek program arıyorum. Aynı zamanda kaliteli çeken program olursa iyi olur. ShadowPlay kullanıyorum. ShadowPlay'de öyle bir ayar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, şu an oyun bilgisayarım yanımda olmadığı için deneyemiyorum fakat OBS Studio'yu deneme şansınız var mı ? Open source olduğu için öneri verdiğiniz durumda bu durum ayarlanabilir.

Sadece yüzeysel olarak kullanıyorum. Çok detaylı kullanımını bilmiyorum ama Camtasia Studio 9'u öneririm. Gayet kaliteli bir program ve kaliteli ekran çekimi yapıyor. Bayağı özelliği olan bir video düzenleme ve ekran videosu çekme programı. Deneyebilirsiniz.

Hocam öyle bir program bildiğim kadarıyla yok. TeamSpeak sesini ve oyunun sesini ayrı kaydetmeniz, normal şartlarda imkansız gibi bir şey. Voicemeeter gibi programlarla sesi yönlendirip yapabilirsiniz anca.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı