Oyun yapacak Takım aranıyor

doktor trager

Femtopat
Daha fazla  
196 Games olarak biz mobil oyun ve PC (bilgisayar) oyun geliştirmek için iki gruba ayrılıp oyun yapmayı planlıyoruz gelmek isteyenlere duyurulur. Yaklaşık 30 kişi olursak 15 15 iki gruba ayrılır ve oyunları yapmaya başlayabiliriz.

- Maaş oyunun kazandırdığı paraya bağlıdır ve her oyun sonunda verilecektir tabii verebilmem kesin değil.
- Gelenlerin yapacağı işi az çok bilmesi yeterli olacaktır.
- Her bölümden gelmek isteyenler gelebilir. ( developer, modellemeci, senarist, müzik tasarım, animatör vb. )
- Ekibimizde zaman kısıtlaması yoktur.
- Tecrübe ve eğlence bizim için birinci sırada iş olarak düşünmeyin.
- Bu arada ismin bir anlamı var rastgele koymadık.

Gelebilirim

196 Games olarak biz mobil oyun ve PC (bilgisayar) oyun geliştirmek için iki gruba ayrılıp oyun yapmayı planlıyoruz gelmek isteyenlere duyurulur. Yaklaşık 30 kişi olursak 15 15 iki gruba ayrılır ve oyunları yapmaya başlayabiliriz.

- Maaş oyunun kazandırdığı paraya bağlıdır ve her oyun sonunda verilecektir tabii verebilmem kesin değil.
- Her bölümden gelmek isteyenler gelebilir. ( developer, modellemeci, senarist, müzik tasarım, animatör vb. )
! DevMirst#8727

Hocam hayal gücüm gerçekten çok geniş senaryo yazma konusunda çok iyiyin ve az çok kodlama işlerinden anlarım. Maaş benim için önemli değil aylık 200-100 tl arası yeterde artar ama bunları nasıl yapacağız uzaktan felan mı ben Ankara'da yaşıyorum @doktor trager
! Çınar Çelik#9351

Hocam hayal gücüm gerçekten çok geniş senaryo yazma konusunda çok iyiyin ve az çok kodlama işlerinden anlarım. Maaş benim için önemli değil aylık 200-100 TL arası yeterde artar ama bunları nasıl yapacağız uzaktan falan mı ben Ankara'da yaşıyorum @doktor trager
! Çınar çelik#9351

DC ile.

169 Games olarak portföyünüzü ekleyebilirseniz çevremle paylaşabilirim.

Hobi olarak oyun geliştirici ekibi toplamaya çalışıyorsun sanırım, yapacağı işi az çok bilen birisi oyun yapamaz da o yüzden söyleyeyim dedim bir yazılımcı olarak.

Yani az çok derken uygulamayı kullanmayı bilen ne yapacağını bilen az çok deneyimi olan birisinden bahsediyorum.

169 Games olarak portföyünüzü ekleyebilirseniz çevremle paylaşabilirim.

Nasıl yani?

Geri
Yukarı