Oyun Yapımcılığı İçin Android Oyun Önerisi

Abdullah_AKD

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir oyun yapımcısıyım. Fakat aklımdaki tüm fikirler tükendi. Android için eğlenceli oyun fikri verebilirseniz çok teşekkür ederim. 2D, 3D fark etmez, yeter ki eğlenceli oyun önerisi verin. Şimdiden teşekkür ederim...

Başka konuda yazmıştım lakin şimdi bulamıyorum o attığım mesajı. Sana resmi atıyorum direkt;

OyunPlani.png

Karelere basınca adam, yuvarlaklara dokununca da yetenek çıkışı gerçekleşecek. Kendi karakterini geriye basarsan geriye doğru hareket ettiriyorsun o kadar kendisi range girince otomatik vuruyor. Çıkan tüm askerler belirli bir hızda gidip range girince saldırıyorlar karşı kaleyi ilk yıkan kazanır.

Gittikçe zorlaşan yapıyı, karakterler, yetenekler ve bölüm dizaynları da sana kalmış

Başka konuda yazmıştım lakin şimdi bulamıyorum o attığım mesajı. Sana resmi atıyorum direkt;

Eki Görüntüle 680448

Karelere basınca adam, yuvarlaklara dokununca da yetenek çıkışı gerçekleşecek. Kendi karakterini geriye basarsan geriye doğru hareket ettiriyorsun o kadar kendisi range girince otomatik vuruyor. Çıkan tüm askerler belirli bir hızda gidip range girince saldırıyorlar karşı kaleyi ilk yıkan kazanır.

Gittikçe zorlaşan yapıyı, karakterler, yetenekler ve bölüm dizaynları da sana kalmış
Böyle bir oyun hatırlıyorum galiba. İsmi kızlar vs erkekler gibi saçma bir isimdi galiba. :D

Eki Görüntüle 680448

Gerçekten çok güzel bir fikir. Sanırım başlayacağım oyun bu olacak. Teşekkür ederim hepinize...

Böyle bir oyun hatırlıyorum galiba. İsmi kızlar vs erkekler gibi saçma bir isimdi galiba. :D
Hero Defense ile başladı bu mecra. Sonra bu tür çok oyun çıktı ama tutan 3-5 tane. Hero Defense tutan en güzel ilk oyunudur bu türün ama ne hikmetse sonradan marketten kaldırıldı. Bu oyundu.

Geri
Yukarı