Oyun yapımı için laptop önerisi

Hayatımda hiç termal macun değiştirmedim, bilmiyorum. Oyun performansı nasıl?
Oyun performansından memnunum. Oynatamadığı bir oyun yok ancak ciddi bir sorunu var EKRANI!
Sürekli görüntü yırtılıyor ve 60hz olduğu için gölgelenme sorunu var. Harici monitör ile kullanıyorum. Bu arada harici monitör ile %15-20 daha iyi fps değerleri alıyorum.

Oyun performansından memnunum. Oynatamadığı bir oyun yok ancak ciddi bir sorunu var ekranı!
Sürekli görüntü yırtılıyor ve 60Hz olduğu için gölgelenme sorunu var. Harici monitör ile kullanıyorum. Bu arada harici monitör ile %15-20 daha iyi FPS değerleri alıyorum.

Zaten çift monitör kullanacağım 120Hz'lik monitör almayı düşünüyorum. Tabii ki de onu birkaç ay sonra alırım ama bir tane daha monitör kullanacağım.

Zaten çift monitör kullanacağım 120Hz'lik monitör almayı düşünüyorum. Tabii ki de onu birkaç ay sonra alırım ama bir tane daha monitör kullanacağım.
Bu arada laptobu soğutuculu stand ile kullanıyorum. İşlemci stand olmayan haline göre 8-9 derece daha serin ekran kartı ise 5 derece daha serin çalışıyor.

Bu arada laptopu soğutuculu stand ile kullanıyorum. İşlemci stand olmayan haline göre 8-9 derece daha serin ekran kartı ise 5 derece daha serin çalışıyor.

Zaten çok ağır oyunlar oynamam, oyunları mediumda oynarım genelde. Tabi arada kökleriz grafikleri o ayrı:)

Geri
Yukarı