Oyun yapmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyun yapmak istiyorum ama kod bilgim falan yok. Benle çalışabilecek 2-3 kişi istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Ben çok iyi bir oyun değilde uzun hikayeli bir oyun yapmak istiyorum. Rahat çalışabileceğim kişiler arıyorum. Biraz adam seçiyormuş gibi olacak ama arkadaşlarım yüzüden kimseye güvenemiyorum. Not yaşım 13 birde o kadar çok güçlü bi bilgisayarım yok .2.50ghz işlemci ekran kartı yok bile 2gb da ram var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar senin yaşında tam bir hayalden ibaret. :) Bir oyun yazmak için en başta yazılımsal bilgin olması gerek. Öyle bir bilgin olmadan şıp diye oyun yazamazsın.

Bunu izlemeni öneririm. Bir dönem, yaklaşık 15 kişilik bir oyun takımındaydım fakat fazla zor olacağı için projeden vazgeçmiştik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O kadar kolay mı sanıyorsun sen ? En azından bir programlama dili bile bildiğini belirtmemişsin büyük ihtimal bilmiyorsunda..(?) Hayal etmek kolay, yaparsan bir oyun haber verirsin.. He hazır oyun makinesiyle yapmak istiyorsan o kolay ama onu da satamazsın, satın alman gerekir.. Çok yüksek paralar vermen gerekir.. He onları yaptın diyelim, bilgisayarının iyi olmadığını söylemişsin. İyi olsada zaten tek kişiyle yapılacak şey değil.. Onun sesleri var,modelleri var,kodu var, uyumluluğu var, en küçük ayrıntısına kadar artık, sen düşün..

Herhangi kodlama bilgin olamamasına karşın adam seçiyorsun. Oyun yazmak için kodlama bilmen gerekli ve kayda değer bir fikrin olmamalı öyle şıp deyince oyun yapılmaz.

2-3 kişi mi istiyorsun oyun yapmak için? Çok az, en az 4 kişiye ihtiyaç var. :p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı