Oyun yayını yapılabilecek Twitch alternatifi platform önerileri

LORD GRIM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Twitch haricinde güzel bir yayın ortamı kurabileceğim alternatif bir platform öneriniz var mıdır? (Apex Legends, Diablo, poe, last epoch, Valorant ETC.) Birçok oyunda yayın açmayı düşünüyorum ancak Twitch'te bir ilerleme sağlayabileceğimi düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Twitch haricinde güzel bir yayın ortamı kurabileceğim alternatif bir platform öneriniz var mıdır? (Apex Legends, Diablo, poe, last epoch, Valorant ETC.) Birçok oyunda yayın açmayı düşünüyorum ancak Twitch'te bir ilerleme sağlayabileceğimi düşünmüyorum.
Youtube üzerinden yapabilirsin çok kolay yayın açarsın ama çekiliş gibi şeyler yapmadan ilerlemen yavaşlar zaten farklı oyunlar oynadığın için her oyunun kitlesi orada olmayabilir Dlive var onu tercih edebilirsin ama genelde PUBG yayıncıları orada izlenir NİMO da var o da aynı şekilde genelde PUBG yayıncıları oluyor diğerlerinin pek işe yarar olduğunu düşünmüyorum ve karar senin ama Twitch kullansan daha iyi olur farklı oyunlar oynuyorsun tek oyun üzerine kanalını şekillendirmiyorsun profilini profesyonel şekilde yapıp başlarsan aiminde iyiyse sadece Valorant için bile rank kasmaya gelenler çok oluyor.

Hong Kong menşeli yayın platformlarını ve tiktoğu deneyebilirsin.

Dlive felan vardı. Şimdi ne durumda bilmiyorum, o servislere bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı