Çözüldü Oyuna girerken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
BattleEye ve Vanguard anti-hile yazılımlarını şimdilik kaldırın. Ayrıca BIOS güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim, mevcut sürümünüz 302, güncel sürüm 305. Teyit amaçlı soruyorum, bilgisayarınız Asus X550VX değil mi? Öyle ise aşağıdaki linkten 305 sürümünü indirebilirsiniz.
BattleEye ve Vanguard anti-hile yazılımlarını şimdilik kaldırın. Ayrıca BIOS güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim, mevcut sürümünüz 302, güncel sürüm 305. Teyit amaçlı soruyorum, bilgisayarınız Asus X550VX değil mi? Öyle ise aşağıdaki linkten 305 sürümünü indirebilirsiniz.

Çözüm
BattlEye ve Vanguard anti-hile yazılımlarını şimdilik kaldırın. Ayrıca BIOS güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim, mevcut sürümünüz 302, güncel sürüm 305. teyit amaçlı soruyorum, bilgisayarınız ASUS X550VX değil mi? Öyle ise aşağıdaki linkten 305 sürümünü indirebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim mükemmel bir tespit sayende uzun süredir çözemediğim sorunu çözdüm, sorun BIOS sürümündeymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı