Çözüldü Oyuna girince cızırtı çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar herhangi bir oyuna girdiğim zaman laptoptan cızırtı çıkıyor yön tuşlarının üstünde, örnek olarak video var ama koyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Coil Whine o. Her cihazda bulunur hemen hemen. Bobinlerden kaynaklı tiz cızırtıdır. Zararsızdır merak etmeyin. Benim Asus Tuf laptopta da var. Oyuna girince ekran kartından coil whine sesi geliyor. Ses çok da rahatsız edici değil zaten ama dikkat edince çekinmeniz normal. Korkmayın yani zararsız hemen hemen her ekran kartında var.
Coil Whine o. Her cihazda bulunur hemen hemen. Bobinlerden kaynaklı tiz cızırtıdır. Zararsızdır merak etmeyin. Benim Asus Tuf laptopta da var. Oyuna girince ekran kartından coil whine sesi geliyor. Ses çok da rahatsız edici değil zaten ama dikkat edince çekinmeniz normal. Korkmayın yani zararsız hemen hemen her ekran kartında var.

Çözüm
Coil whine o. Her cihazda bulunur hemen hemen. Bobinlerden kaynaklı tiz cızırtıdır. Zararsızdır merak etmeyin. Benim ASUS TUF laptopta da var. Oyuna girince ekran kartından coil whine sesi geliyor. Ses çok da rahatsız edici değil zaten ama dikkat edince çekinmeniz normal. Korkmayın yani zararsız hemen hemen her ekran kartında var.

Bende de ASUS TUF var evet çok küçük bir cızırtı rastgele farkkettim zaten sesi sorun yok yani.

Aynı dert bende de var. Masaüstü kullanıyorum. Acaba bir çözümü var mıdır?

Aynı dert bende de var. Masaüstü kullanıyorum. Acaba bir çözümü var mıdır?
Hocam dert edilecek bir şey değil dediğim gibi yani her ama her ekran kartında vardır yapılacak bir şey yok zararlı değil zaten laptop ve ekran kartlarında hemen hemen çoğunda var. Kronik bir şey ama sorun değil yani. Sizlik bir durum yok. :)

asus 3060 ti ekran kartım var rdr 2 full grafiklerde oynarken çok inceden bir tiz ses geliyor herhlade buna coil whine deniyor rdr2 menüdeyken sıkıntı yok ama oyuna geçince geliyor herhangibi bir arıza veya sorun çıkartırmı bu ses veya zararlımı

daha yeni aldığım asus 3060 ti ekran kartlı sistemimde rdr 2 full grafiklerde oynarken çok inceden bir tiz ses geliyor herhlade buna coil whine deniyor rdr2 menüdeyken sıkıntı yok ama oyuna geçince geliyor herhangibi bir arıza veya sorun çıkartırmı bu ses veya zararlımı

Yeni konular

Geri
Yukarı