Oyuna girince kasadan gelen cızırtı sesi

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
CS'de oluyor genelde. Ya da Minecraft oynarken FPS'i sabitlemezsem oluyor. Büyük ihtimal coil whine. Ekran kartına da PSU'ya da yakınlaşabildiğim kadar yakınlaştım. Emin olamamakla beraber ekran kartından geldiğini düşünüyorum. Telefonum o sesi algılamıyor. Ses kaydedip atacaktım. Fanı manuel arttırdığım zaman o ses yok. Sadece oyunlarda oluyor. Başka bir sebebi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses buna benzer mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kadar fazla değil hocam. Aşırı ince bir cızırtı. Evde genellikle bu tür şeyleri ben duyuyorum ailem duymuyor. Şey gibi, kalitesiz sarj aletleri ya da bazı adaptörler prize takılıyken ince bir frekansta ses çıkarırlar. Onun gibi bir ses.

Korkum, hangisinden geldiğine emin olamadığım için elektriksel bir ses mi diye tedirgin ediyor. Kondansatörlerden gelen bir ses olma ihtimalini düşündüm. Ama sadece FPS'imin çok yüksek olduğu oyunlarda oluyor. Albion, Minecraft, CS:GO gibi oyunlarda duyuyorum o sesleri.

Bu kadar fazla değil hocam. Aşırı ince bir cızırtı. Evde genellikle bu tür şeyleri ben duyuyorum ailem duymuyor. Şey gibi, kalitesiz sarj aletleri ya da bazı adaptörler prize takılıyken ince bir frekansta ses çıkarırlar. Onun gibi bir ses.

Korkum, hangisinden geldiğine emin olamadığım için elektriksel bir ses mi diye tedirgin ediyor. Kondansatörlerden gelen bir ses olma ihtimalini düşündüm. Ama sadece FPS'imin çok yüksek olduğu oyunlarda oluyor. Albion, Minecraft, CS:GO gibi oyunlarda duyuyorum o sesleri.
Bu kadar fazla olmayabilir ama buna benzeyen bir ses ise CW sesidir. PSU'dan çıkıyor da olabilir dinlemen gerek.

Bu kadar fazla olmayabilir ama buna benzeyen bir ses ise CW sesidir. PSU'dan çıkıyor da olabilir dinlemen gerek.
Hocam o videoda fan göbeği sürtüyormuş gibi geliyor ses

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuna benzer bir ses. Alt tab attığı anda anlaşılıyor. Bende de aynı şekilde.

Ofisteyim sesi duyamıyorum ama videoda da CW sesi yazıyor zaten.

Geri
Yukarı