Oyuna girince sistemin fanlarından ses geliyor

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Fandan bir ses geliyor demiştim bir önceki konumda. Bu ses sanırım yüksek grafikli oyunlara girince oluyor. Mesela videoda GTA 5'te Alt Tab atıyorum masaüstünde ses kesiliyor. Yeniden GTA 5'e giriyorum ses devam ediyor ve bu ses anlık olarak kesilip devam ettiği zaman aynı şekilde farede o sese doğrultulu bir şekilde donuyor. Daha detaylı için aşağıya video yüklüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Coilwhine sanırım bu.

İnternette araştırdım bende öyle gördüm sanırım hocam. Eski kasamda 1 tane fan girişi vardı siyah minik bir kasaydı ve yerde duruyordu. O zaman ses var mıydı bilmiyorum belki de bana uzaktı ve fan girişleri fazla olmadığı için sesi duymuyordum. 1 hafta önce yeni kasaya montaj yaptığımdan beri bu sesi duymaya başladım. RGB olduğu için kasamı masanın üstüne koydum. Bu sesi önlemenin bir yolu var mı?

İnternette araştırdım bende öyle gördüm sanırım hocam. Eski kasamda 1 tane fan girişi vardı siyah minik bir kasaydı ve yerde duruyordu. O zaman ses var mıydı bilmiyorum belki de bana uzaktı ve fan girişleri fazla olmadığı için sesi duymuyordum. 1 hafta önce yeni kasaya montaj yaptığımdan beri bu sesi duymaya başladım. RGB olduğu için kasamı masanın üstüne koydum. Bu sesi önlemenin bir yolu var mı?
FPS'i sınırlarsanız belli bir değere bir nebze azalıyordu sanırım, sesten başka bir etkisi yok zaten sisteme.

Yeni konular

Geri
Yukarı