Oyuna özel çözünürlük nasıl oluşturulur?

Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Özel çözünürlük oluşturmakta sıkıntım yok. Lakin bunu bir oyun özelinde nasıl yapabilriiz? Örnek native 2160x1440 monitörüm. Ama PUBG için ben 1920x1200 istiyorum. Bunu oyun özeline çakıp her seferinde sabit bu çözünürlükle ve kayma/bozulma olmadan yapma şansımız var mıdır?

Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Özel çözünürlük oluşturmakta sıkıntım yok. Lakin bunu bir oyun özelinde nasıl yapabilriiz? Örnek native 2160x1440 monitörüm. Ama PUBG için ben 1920x1200 istiyorum. Bunu oyun özeline çakıp her seferinde sabit bu çözünürlükle ve kayma/bozulma olmadan yapma şansımız var mıdır?

Ekran kartın AMD galiba alt+r yap veya masaüstü sağ tık ile denetim masasını aç oyun->ekran ve sağ altta özel cözünürlükler var oradan yapılıyor diye biliyorum yanlış olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunu kendim yaptım orada sorun yok. İstediğim şu; bu çözünürlük bir oyun özelinde olsun. Ya da şöyle sorayım. Şimdi ben bu özel çözünürlüğü oluşturduktan sonra, oyunumu açıp bu çözünürlüğe ayarladığımda sorunsuz şekilde kullanabilecek miyim ?

Geri
Yukarı