Oyunalisveris.com güvenilir mi?

Bende FM21 almayı düşünüyorum. Ya Gamepass yada oyunalisveris üzerinden alıcam. Sence oyunalısveris'ten alınır mı?
Sitenin ismi önemsiz. Önemli olan satıcı. Satıcının yorumlarına bakın bi fikir oluşur kafanızda.
Oyunalışveriş'ten ben de FM21 almak istiyorum. Memnun musun?
Memmunum fakat dediğim gibi önemli olan satıcı. Yorumlarına bakıp almanı tavsiye ederim.

Bu siteden sürekli alışveriş yapıyorum, bugüne kadar bir sorun yaşamadım. Satın alırken oyunalisveris diye bir mağaza var ondan satın al, anında geliyor ürünler. Başka mağazalarda satış yapabiliyor sitede eğer onlardan alacaksan puanlarının yüksek olmasına dikkat et.

Para iadesi konusunda hiç mi sorun yaşamadın ben desteğe para iadesi için talep gönderiyorum 3 gündür cevap yok telefonumu onaylıyacağım ama SMS gelmiyor.

Para iadesi konusunda hiç mi sorun yaşamadın ben desteğe para iadesi için talep gönderiyorum 3 gündür cevap yok telefonumu onaylıyacağım ama SMS gelmiyor.

1 kere iade istedim, onda da 2-3 gün içinde iade yaptılar. Genelde oyunalisveris.com ve gamesatis.com üzerinden yapıyorum işlemlerimi. İkisinde de uzun yıllardır sorun yaşamadım.

15 TL'ye offline FM 21 aldım yüklüyorum şu anda. Oyunda kariyer yapayım yeterli. Güvenilir ama satıcıdan satıcıya değişebilir.
Dostum acilen bana DM atabilir misin ? Şu an ben de aynı oyuna bakıyorum. Oyun ile ilgili veya site ile ilgili bir sorun yaşadın mı lütfen bana bu konu hakkında bilgi verir misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı