Oyunalısveris.com güvenilir mi?

Hesap olarak satılan hiçbir oyunu güvenip alışveriş yapmayın. Alırsınız oynarsınız sonra bir süre geçtikten sonra bakmışsınız oyunu oynayamıyorsunuz çünkü hesap bilgileri değişmiş. 25 TL verdiğinizle kalırsınız.

Doğru söylüyorsun aslında biraz şans işi fakat bana doğru gelmedi. Çünkü başkaları 450 TL verirken. Ben 25 TL'ye alıyorum bilmiyorum kararsız kaldım.

Doğru söylüyorsun aslında biraz şans işi fakat bana doğru gelmedi. Çünkü başkaları 450 TL verirken. Ben 25 TL'ye alıyorum bilmiyorum kararsız kaldım.
Kararsız kalacak bir şey yok bence. Eğer güvenilir olsaydı senin de dediğin gibi kimse oyunlara 300-400 TL vermezdi :) Herkes 10-20 TL'ye bu hesapları alıp kullanırdı. Yine de seçim senin.

Kararsız kalacak bir şey yok bence. Eğer güvenilir olsaydı kimse oyunlara 300-400 TL vermezdi :) herkes 10-20 TL'ye bu hesapları alıp kullanırdı. Yine de seçim senin.

Biliyorum beliki çalıntı hesap değişim yapılır Ücretsiz olarak dediler zaten sadexe hikaye oynauacağım sonra bırakırım oyunu neyse almayı düşüneceğim.
Kararsız kalacak bir şey yok bence. Eğer güvenilir olsaydı senin de dediğin gibi kimse oyunlara 300-400 TL vermezdi :) herkes 10-20 TL'ye bu hesapları alıp kullanırdı. Yine de seçim senin.

Peki ilanın altına yazdıkları şey kesin dogru mudur yani site tarafından onaylı mı sorun cıkar ise.

Biliyorum beliki çalıntı hesap değişim yapılır Ücretsiz olarak dediler zaten sadexe hikaye oynauacağım sonra bırakırım oyunu neyse almayı düşüneceğim.

Peki ilanın altına yazdıkları şey kesin dogru mudur yani site tarafından onaylı mı sorun cıkar ise.
Orasını bilemem çünkü alışveriş yapmadım burdan ama kimse ben dolandırıcıyım demez zaten. Güvenip güvenmemek sana kalmış.

Geri
Yukarı