OyunBufem.com Güvenilir mi?

Fancyy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar belki Instagram'da görmüşünüzdür oyunbüfem.com diye bir site dijital Playstation 4 oyunları satıyor. Normalin baya altında fiyatlar var. Nasıl yapıyorlar derseniz PSN kardeşlik sistemi kullanarak size bir hesap veriyorlar sizde kendi hesabınıza tanıtıyorsunuz. Daha önce bu siteye kullanan oldumu arkadaşlar?

Arkadaşlar belki Instagram'da görmüşünüzdür oyunbüfem.com diye bir site dijital Playstation 4 oyunları satıyor. Normalin baya altında fiyatlar var. Nasıl yapıyorlar derseniz PSN kardeşlik sistemi kullanarak size bir hesap veriyorlar sizde kendi hesabınıza tanıtıyorsunuz. Daha önce bu siteye kullanan oldumu arkadaşlar?
Hiç bulaşma, hesabı çok rahat geri alabilirler. Ayrıca bu tarz siteler Plati.ru tarzında başka sitelerden alıp satıyorlar. Elinde kalır, bence bulaşma.

Sana durumu şöyle anlatayım şimdi bunu yapan siteler plati.ru diye bir siteden hesap alıyolar plati.ru sitesi insanların güvenliksiz hesaplarını çalıp başkasına satıyor bütün olayı bu bu kendini akıllı sananlar da bu siteden hesap alıp kendi sitesinde daha tabiri caiz ise kazık fiyata satıyorlar. He ve bunu yakın arkadaşıma anlattığım halde kendisi o sitelerden oyun aldı sıkıntı 1 1.5 ay yaşamadı sonra adam kendi hesabının çalındığını farkedip şifresini değiştirdi sonra arkadaşım site çalışanlarına yazdı bana hesap verin diye yine başka çalıntı hesabı verdiler yine çalındı şu an arkadaşımı bekletiyorlar hesap vereceğiz diye yani plati.ru sitesinden 20 30 tl gibi bir fiyata alacağı hesabı 100 120 tl gibi bir fiyata alıp sonra dolandırıldı tabi kendi yaptığı da dolandırıcılık ama ne yaparsın :) neyse işin kısası bu sitelerden oyun alma illa oyun mu alıcaksın git plati.ru sitesinden al hem kazık yeme hem ben daha önce platiden alışveriş yaptım eğer hesabın çalındığını adam farkedip şifre değiştirirse onlar sana başka hesap veriyor tabi adamlara mesaj atman lazım ve kötü yıldız veririz diye biraz gözlerini korkutman lazım. Evet mağzada yıldız sistemi var her alışveriş sonra iyi ya da kötü not veriyorsun ve kimse kötü puanı beğenmeyip alışverişini düzgün yapmanı sağlıyor yani baya yardımcı oluyorlar. Neyse okuduğunuz için teşekkür ederim o kadar yazdım beğenmeden geçmezseniz sevinirim:)

Bulaşmanızı önermem, zira sadece sattıkları oyunları bırakın bir kenara değil bu tür kişilerin ne tür cevaplar verdiklerini biliyoruz. Forumda bolca örnekleri mevcut.
Ayrıca bir malı diğerlerinden çok aşağıda bir fiyata satıyorsa çok büyük ihtimalle vardır yani bir pisliği. Eğer ki çalıntı hesap satıyorsa siz de ondan alarak o adamı desteklemiş olursunuz.

Merhabalar! OyunBufem.com adına yazıyorum. Aklınızdaki soru işaretlerini ve şüpheleri kaldırmak istiyoruz. Bu bir reklam değildir. Sistemimizde uygun fiyatlı psn hesapları vardır. Bunların pri hakları size verilip tarafımızca garantilidir. Konsolunuzda verdiğimiz hesabı ana hesap yapıp kendi hesabınıza geçip oynayacaksınız. Bu süreçte tüm kayıtlarınız ve kupalarınız(trophy) kendi hesabınıza kaydolmaktadır. Üstelik hesap almayı tercih etmeyen müşterilerimiz için de kutulu oyun satışlarımız başlamıştır. Garanti süresi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.
@kemalcan33 Ek olarak bazı dönemlerde yoğunluktan kaynaklı olarak geç dönüşler olabilir fakat merak etmeyin. Elbet mesajınıza cevap verilecektir.

Burak.koca bey ben de daha önce bu siteden oyun aldım sorun olmadı fakat en son oyun aldığımda sisteme girdikten 1 1 2 saat sonra hesaptan çıkılıyor bunun nedenini açıklayıp dönebilir misiniz bana
Merhabalar! OyunBufem.com adına yazıyorum. Aklınızdaki soru işaretlerini ve şüpheleri kaldırmak istiyoruz. Bu bir reklam değildir. Sistemimizde uygun fiyatlı psn hesapları vardır. Bunların pri hakları size verilip tarafımızca garantilidir. Konsolunuzda verdiğimiz hesabı ana hesap yapıp kendi hesabınıza geçip oynayacaksınız. Bu süreçte tüm kayıtlarınız ve kupalarınız(trophy) kendi hesabınıza kaydolmaktadır. Üstelik hesap almayı tercih etmeyen müşterilerimiz için de kutulu oyun satışlarımız başlamıştır. Garanti süresi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.
@kemalcan33 Ek olarak bazı dönemlerde yoğunluktan kaynaklı olarak geç dönüşler olabilir fakat merak etmeyin. Elbet mesajınıza cevap verilecektir.
Burak bey kendi hesabımızda oyun oynasak bile diğer hesaptan kendi kensine cikis yapılıyor bunun bir çözümü var mı? Asıl hesaptan çıkış yapıldığı için oyun kitlenir mi

Son düzenleme:
Ben Samet Parlak diye bir YouTuber'ın çekilişinden kazanmıştım. Hesap vermişlerdi. 2-3 ay kullandım. Sonra hesap çalıntı olduğu için hesabın sahibi şifreyi değiştirdi. Sonra bir daha hesap verdiler. Bu sefer direkt oyunlar kitliydi. Ben de bir daha üstelemedim. Sonra anladım ki hesaplar çalıntıymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı