Oyuncak üretimi için fikir

arikeness

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, teknoloji ile uyumlu 0-5 yaş arasına hitap edebilecek eğitici-öğretici bir oyuncak üretmek istiyorum ama fikirlere ihtiyacım var. Şu konudan çok muzdaribim, çocuklar teknolojiden ne kadar uzak o kadar iyi. Arkadaşlar dünya öyle bir yere gidiyor ki yapay zeka ile birlikte, teknolojiden uzak kalmak demek bırakın 3. dünya ülkesi olmamızı sömürülen ülke haline gelebiliriz. Liseden mezun olmuş tonlarca geç bilgisayar kullanmasını bilmiyor. Şu anki yetişen nesli bu teknolojiden uzak tutmak yerine ebeveyleriyle birlikte bunu nasıl doğru kullanılabileceğini göstermek amaçlı bir oyuncak yapmak istiyorum. Yapay zekayla entegreli olabilir. Mesela 3 yaşındaki çocuğun bir tablet gibi bir şeye çizdiği 10 anlamsız çizime karşılık bir hikaye türeten bir oyuncak vs vs.
vereceğiniz fikirler benim için önemli. Teşekkürler.

Scratch tarzı bir yapı sayesinde kodlama ile oyunu karıştırabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum biraz araştırma yaptım gerçekten güzel ürünler var. Bu tarz işler için büyük srmaye gerekli olduğunu anladım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum biraz araştırma yaptım gerçekten güzel ürünler var. Bu tarz işler için büyük srmaye gerekli olduğunu anladım :)
Nasıl üreteceğini bilmiyorum ama basit başlayıp geliştirerek ilerleyebilirsin.

Geri
Yukarı