Oyunceviri.net güvenli midir?

efkek

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den Undertale satın aldım yama yüklemek için oyunceviri.net sitesi ile karşılaştım. Bu site güvenli midir diye araştırdım güvenli çıktı fakat bazı çeviri dosylarını kendi yapmıyorlarmış. Undertale için olan çeviri dosyası güvenilir mi ve indirmeye basınca link kısaltma sitesine yönlendirdi bcvc. Bu bana çok korsan gibi geldi. Neyse sorum şu bu sitedeki Undertale yaması güvenli midir ve bcvc neden oldu?

Yazmadan önce biraz araştırsanız keşke. Evet. Güvenilir.

1626509366290.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden link kısaltma sitesine yönlendirdi peki ve araştırdım, fakat bazı çeviri dosyaları başka yerlerden alınıyormuş. Undertale için olan güvenilir mi?
Adamlarda link kısaltma sitesinden kazanıyor reklamlara tıklamayın yeter.

Neden link kısaltma sitesine yönlendirdi peki ve araştırdım, fakat bazı çeviri dosyaları başka yerlerden alınıyormuş. Undertale için olan güvenilir mi?
Güvenilir. Undertale yamasını kurmak için betalardan 1.01 sürümünü seçeceksiniz ondan sonra yamayı dosyalara atacaksınız. Son sürümle çalışmıyor yama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka nasıl para kazansınlar? Reklamlara tıklamadığınız sürece bir sorun yaşamazsınız. Ben bir kere güvenilir bir haber sitesinin reklamına tıklamıştım, site virüslü çıkmıştı. Hiçbir reklama güvenmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı