Oyuncu bilgisayarı nerede satılır?

Hocam İtopya'da kasa için 10k ya filtreleyince bir tane bile sonuç çıkmıyor bu insanlar ne kafa yaşıyor anlamıyorum.

Allah aşkına bu sistemin eş değerinin linkini atsana kanka monitör dahil.

Piyasa bu şekil kanka.
Piyasa bu sekil ise sat dostum. Bir kere ekipmanlar basli basina kotu. Hepsi Izoly, Rampage. Onu gectim SSD desen ayni sekil. Muhtemelen Trendyol gibi sitelerden almissin bu sistemi. Sahsen o sisteme 12K vermem. Para edecek iki sey var ekran kartiyla anakart. Belki bilgisayardan anlamayan birine satarsin bu sekil ama emin ol bu sistemin degeri 13K degil. Kasaya yani ekipman, monitor haric maksimum 5-6K verilir onu da sahsen vermem. Cunku bilesenlerde kalitesiz. Bence tek tek ya da kasa ayri monitor ayri ekipman ayri satmalisin. Cunku kimse o ekipmanlara para vermez.

Hocam İtopya'da kasa için 10k ya filtreleyince bir tane bile sonuç çıkmıyor bu insanlar ne kafa yaşıyor anlamıyorum.

Piyasa bu şekil kanka.

Yoo piyasa öyle değil. Senin işlemcini 2. Elde 600'e alırım, anakartin mudailini 1300-1400'e alırım, ekran kartını bırak Elsa markayı MSI, ASUS, Sapphire RX580 8 GB'i 1600-1400 aralığına alırım ki aldım.

Piyasa bu şekil kanka.

Hocam, bende 10k demedim, farkındaysanız 13K dedim. Bir de sizin sisteminden daha iyi bir sistem ve monitörede 3K desek, toplamda 16K'ya sizinkinden daha iyi bir sistem alabilirim. Tabii ki, bu benim fikrim, size uymayabilir.

Piyasa bu şekil kanka.
knk işlemci 2. eli zaten 700e çözülüyor ekran kartının kutusu faturası yok ne olduğu belli değil max 3k kalan parçalar hadi zorla 3k olsun ne piyasası. İtopya nezaman dan beri 2. el sistem satıyor?

İtopa 2.el satıyor kim dedi kanka.
Bak arkadaşım itopyadan 10k fiyat filtresi açtım yazmışsın. Yani 0 sistemleri listeler sen 2. el sistem satıyorsun. Zaten bu parça fiyatlarının böyle olmasının sebeplerinden biride sizsiniz biraz fazla kâr etmek için fazla fiyat yazıyosunuz sürekli yükseliyor piyasa.

Normal. Bugün 10K'ya ancak kebapçı dükkanında Excel kullanacak bilgisayar alırsın, büyük bir para değil.

Geri
Yukarı