Satılık/Takas Oyuncu Bilgisayarı R3 2200G GTX 1050

Cevapları kendi içeriğinizde vermişsiniz.
Bu ürünler sıfır mı? Değil.
Garantileri var mı? Varsa ne kadar var? Ne kadar temiz.
840 TL ye sıfırı satılan bir ekran kartının ikinci eli kaç olur?
Ramin sıfırı 330 ise ikinci eli 150 olmaz mı?
Anakartın sıfırı 410 TL ise ikinci elde ne kadar eder?
İşlemcinin sıfırı orada 660 yazıyor.
Bana ölü fiyat vermişsiniz diyorsunuz. Sizin ikinci el fiyatlandırmanızı alalım. 3 dür yazıyorum. Lütfen.
Amacınız nedir sizin? Sıfır fiyatını da ikinci el fiyatlarını da attım hala ne uzatıyorsunuz?

İşlemcinin sıfırı 660 lira ikinci el ederi ise 500. Siz 300 demişsiniz.

Anakartın sıfırı 474 lira. Hadi aynı modeli değil en ucuz B350 anakartı alalım o da 410 lira ikinci eli en az 275 lira. Siz ne demişsiniz: 200.

En ucuz 8 GB DDR4 RAM 330 lira. İkinci el minimum 225 eder peki siz ne demişsiniz 150.

Ekran kartının sıfır fiyatı 840 lira. İkinci el ise 500 ve yukarı fiyatları var. Hadi buna da 500 diyelim gene 100 TL az söylemişsiniz.

450 TL fark çıktı.

Parça olarak takas düşünüyor musunuz hocam? Ekran kartı, anakart ve kasanıza talip olabilirim.

Son düzenleme:
size iyi satışlar.
Amacınız nedir sizin? Sıfır fiyatını da ikinci el fiyatlarını da attım hala ne uzatıyorsunuz?

İşlemcinin sıfırı 660 lira ikinci el ederi ise 500. Siz 300 demişsiniz.

Anakartın sıfırı 474 lira. Hadi aynı modeli değil en ucuz B350 anakartı alalım o da 410 lira ikinci eli en az 275 lira. Siz ne demişsiniz: 200.

En ucuz 8 GB DDR4 RAM 330 lira. İkinci el minimum 225 eder peki siz ne demişsiniz 150.

Ekran kartının sıfır fiyatı 840 lira. İkinci el ise 500 ve yukarı fiyatları var. Hadi buna da 500 diyelim gene 100 TL az söylemişsiniz.

450 TL fark çıktı.

Arkadaş şaka mısınız ya ? Sıfırı 660 olanın ikinci eli 500 mü olur? Kaç senedir ikinci el parça alıyorsun? daha önce aldın mı? Fiyatlandirmalariniz sahibinden dekiler ne fiyat koyduysa üzerineyse size iyi alışverişler.

Yorum yapmak istemiyorum daha fazla.

ikinci olarak fiyatlandirma istemiş. Bende ortalama altı, rahatça satilabilecek bir fiyat verdim.

Parça parça satış düşünürseniz ekran kartını almak isterim. Daha yeni ekran kartım bozuldu ihtiyacım olan tek ekran kartı.

Geri
Yukarı