Oyuncu Ekipmanları Tavsiyeleri – Mart 2021

Emin misiniz? QcK kaplama değil ama kaplama olan modelleri de var. Şu kumaş mesela ve oldukça sevilen, popüler bir model:

Bu konu üstüne konuşuyor sanırım. 1-2 tane kusur bulundu diye her şeyi taşlamaya gerek yok bence, QcK'ye bile çöp diyecekler...

Bu konu üstüne konuşuyor sanırım.

Evet ben de gördüm de bu kriter çok saçma ya. :D Bir kere 4 sene kullanmış, belli ki yoğun yoğun kullanmış ve eli bayağı terlemiş, mousepad'in haşatı çıkmış...

Yapmayın Allah aşkına ya, yani QcK olduğu için demiyorum. 4 sene boyunca aktif olarak kullanılmış mousepad.

Bu mousepadin küçük olanını kullanıyorum ve şu anda bu halde.

Kötü değil, ama iyi de diyemem. Kenarları hafiften kalkmaya başladı ve resimlerde de gözüktüğü üzere garip bir hal aldı ve bu rahatsız ediyor. Alalı 7 aydan fazla olmamıştır.
20210301_163531.jpg
20210301_163433.jpg
20210301_163457.jpg

Bu mousepadin küçük olanını kullanıyorum ve şu anda bu halde.

Kötü değil, ama iyi de diyemem. Kenarları hafiften kalkmaya başladı ve resimlerde de gözüktüğü üzere garip bir hal aldı ve bu rahatsız ediyor. Alalı 7 aydan fazla olmamıştır.

Beyazlıklar için hiç yıkadınız mı ya da sildiniz mi?

Bu arada o pad'in ortasındaki dikiş atmalar normal değil bence. Defolu bir ürün gelmiş olabilir size.

Beyazlıklar için hiç yıkadınız mı ya da sildiniz mi?

Bu arada o pad'in ortasındaki dikiş atmalar normal değil bence. Defolu bir ürün gelmiş olabilir size.
Hayır, yıkamadım. Düzgün kurutulmadığı zaman daha kötü olabileceğini duyduğum için hiç girişmedim o işe. Yıkamalı mıyım?

Hayır, yıkamadım. Düzgün kurutulmadığı zaman daha kötü olabileceğini duyduğum için hiç girişmedim o işe. Yıkamalı mıyım?

Çok sıcak olmayan bir suyla beraber, herhangi bir deterjan falan kullanmadan nazikçe yıkamıştım ben, birkaç kere. Sonrasında ise düz bir zeminde kurutmak önemli.

Mesela:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu üstüne konuşuyor sanırım. 1-2 tane kusur bulundu diye her şeyi taşlamaya gerek yok bence, QcK'ye bile çöp diyecekler...
Çakma Razer Goliathus'a güzel diyen birisinden objektif bir yorum beklemiyordum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı