Oyuncu Ekipmanları Tavsiyeleri – Ocak 2021

@Recep Baltaş 'ın söylediği gibi, herhangi bir sponsorluk yok. Daha çok deneyimleyebildiğim marka ve modellere yoğunlaştım. Deneyimsel önerilerinizi elbet dikkate alıyoruz. K55 listeye eklendi, Philips klavye de değiştirildi.
Çok düşük bütçeler için tavsiye yapma planınız var mı? Benim ilk ekipmanlarımın hepsi toplasan 150-200 lira anca ederdi. O fiyattaki mesela (fiyatına göre)kaliteli olan Rampage mouse-mousepad veya klavye-mouse setlerinden öneri yapılabilir. Evet marka Çin malı, ancak bazı modelleri fiyatlarına göre çok iyi ve müşteri hizmetleri Philips'e on basacak seviyede.

Marka olarak Rampage ekleme planımız yok zira klavyesini önerdiğimizde insanlar markayı tamamen önerdiğimizi anlıyor. Bir başka üründe sorun olduğunda da biz zan altında kalıyoruz. Siz tavsiye edebilirsiniz.

Marka olarak Rampage ekleme planımız yok zira klavyesini önerdiğimizde insanlar markayı tamamen önerdiğimizi anlıyor. Bir başka üründe sorun olduğunda da biz zan altında kalıyoruz. Siz tavsiye edebilirsiniz.
Bu konuda katılıyorum, Rampage ekipmanda öneririm, zaten kullanıyorum da. Ancak kasa, PSU ve monitörde ismini ağzıma bile almam. Mouse-mousepad ayrı, kasa-PSU ayrı.

Geri
Yukarı