Oyuncu gözlüğü önerisi

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
Şimdi gözlüğüm çizildi yenisini alacağız ama ek özellik yaptırılıyor mu özel olarak mesela gözüm bozuk uzağı göremiyorum ve ışığa gözüm çok alınıyor göz kurumam var. Gözümü uzun süre açık tutamıyorum bilgisayarın ışığını çok kıstım. LoL CS:GO Valorant gibi dikkat oyunları oynuyorum gözün yorulsun istemiyorum. Yaptırırken ne diyeceğiz şu özellikler olsun diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu gözlüğü yerine hastaneden randevu alıp astigmat gibi göz bozuklukları var mı diye kontrol ettirmelisin. Gece ışığa maruz kalan gözlerde, fazla kitap okunduğu zaman astigmata sahip olma olasılığı artıyor. Bende de var. Ekran başına gözlüksüz oturmuyorum.

Şimdi gözlüğüm çizildi yenisini alacağız ama ek özellik yaptırılıyor mu özel olarak mesela gözüm bozuk uzağı göremiyorum ve ışığa gözüm çok alınıyor göz kurumam var. Gözümü uzun süre açık tutamıyorum bilgisayarın ışığını çok kıstım. LoL CS:GO Valorant gibi dikkat oyunları oynuyorum gözün yorulsun istemiyorum. Yaptırırken ne diyeceğiz şu özellikler olsun diye?

Hocam bende Scream in oyuncu çorabını alacaktım onu da bulursanız haber edin.

Hocam mavi ve mor ışık süzme özelliği olan özel camlar bulunuyor, optiklerden soruşturabilirsiniz.
Not: Keşke oyuncu yazmasaydınız, bilgisayar ışığı engelleyici falan deseydiniz :D

Böyle bir şey buldum stoklarda yokmuş ama.

Oyuncu gözlüğü nedir Allah aşkına.
Öyle bir gözlük varsa bende alırım :D.
Screenshot_20210817-195238_Chrome.jpg

Geri
Yukarı