Oyuncu klavye ve fare önerisi

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Klavye ve mouse yeniliyorum o yüzden buraya yazmak istedim. Everest Bluesky KB-GX7 klavyemin yerine Gamepower Calypso Red Switch klavyesini seçtim. İyi bir seçim mi kötü bir seçim mi fikrinizi almak istiyorum. Ayrıca bütçe sınırı olmaksızın mouse önerilerinizi de bekliyorum. Çok güzel RGB'leri olması ve oyunlar için uygun olması yeterli. :D Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Selam. Klavye ve mouse yeniliyorum o yüzden buraya yazmak istedim. Everest bluesky KB-GX7 klavyemin yerine Gamepower Calypso red Switch klavyesini seçtim. İyi bir seçim mi kötü bir seçim mi fikrinizi almak istiyorum. Ayrıca bütçe sınırı olmaksızın mouse önerilerinizi de bekliyorum. Çok güzel RGB'leri olması ve oyunlar için uygun olması yeterli. :D teşekkürler.

Bloody A90 Bloody 2100 birleşik set öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Klavye ve mouse yeniliyorum o yüzden buraya yazmak istedim. Everest Bluesky KB-GX7 klavyemin yerine Gamepower Calypso Red Switch klavyesini seçtim. İyi bir seçim mi kötü bir seçim mi fikrinizi almak istiyorum. Ayrıca bütçe sınırı olmaksızın mouse önerilerinizi de bekliyorum. Çok güzel RGB'leri olması ve oyunlar için uygun olması yeterli. :D Teşekkürler.
Ben k1 kullanıyorum rahatım,tavsiye ederim.

Bu arada en düşük fiyatı nedir? Türkiye dahilinde.
A70 50 Dolar, AL90 60 Dolar. 25 Dolar getirme ücreti oluyor ve 100-200 arası bir gümrük vergisi var. FedEx ile geliyor.

Hocam kendi sitesinde sadece mouse 850TL. Bu ürün çin malıdır tahminimce.

Geri
Yukarı