Oyuncu koltuğu önerisi

ZantiagO

Hectopat
Hayırlı geceler, şu anda Rampage KL-R53 Plus koltuğunu kullanıyorum ama pek rahat değilim, deri olduğu için terletiyor ve boyun ağrısı çekiyorum. Boyum 1.93. Nasıl bir koltuk tercih etmeliyim rahatlık açısından? modellere bakıyorum ama karar veremiyorum. sırtlığı beni rahat ettirecek, boyunluk kısmı beni rahat ettirecek bir model arıyorum. Zio Fabric ve Hawk Gaming fab V4 modellerine bakıyorum. Var mı bir öneriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı geceler, şu anda Rampage KL-R53 Plus koltuğunu kullanıyorum ama pek rahat değilim, deri olduğu için terletiyor ve boyun ağrısı çekiyorum. Boyum 1.93. nasıl bir koltuk tercih etmeliyim rahatlık açısından? Modellere bakıyorum ama karar veremiyorum. Sırtlığı beni rahat ettirecek, boyunluk kısmı beni rahat ettirecek bir model arıyorum. Zio Fabric ve Hawk Gaming fab V4 modellerine bakıyorum. Var mı bir öneriniz?

xDrive tercih edebilirsiniz

Güzele benziyor ben sevdim açıkcası ama yine de bir inceleyin.

Yarın bayağı yoğun bir gün beni bekliyor. Hepsinin yerine gidip teker teker deneyip öyle karar vermek istiyorum.
Hawk aldım çok memnunum tavsiye ederim.

Hawk konusunda kararsızım. Boyunuz kaç? Ve koltuğun yumuşaklığı ne durumda? Ben Rampage KL-R53 modelini kullanıyorum hiç rahat edemedim. koltuğu sattım. 😀

Yarın bayağı yoğun bir gün beni bekliyor. Hepsinin yerine gidip teker teker deneyip öyle karar vermek istiyorum.

Hawk konusunda kararsızım. Boyunuz kaç? Ve koltuğun yumuşaklığı ne durumda? Ben Rampage KL-R53 modelini kullanıyorum hiç rahat edemedim. koltuğu sattım. 😀
Zio koltukları inceleme fırsatı buldunuz mu? Bende almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı