Oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2000-3000
Baktım gözüküyormuş sanırım taksit sayısına göre vade farkı geliyor. Enparadan tek çekimle sonradan taksitlendirmek mantıklı sanırım..
Fiyat bir miktar artarak şu şekilde taksit seçenekleri var kendi sitesinde ve çoğu bankaya uygun
IMG_20220716_215816.jpg

Sipariş verdim hocam umarım pişman olmayız. Enparadan tek çekim yaptım sonra taksitlendireceğim.
Bu kadar hızlı almanı beklemiyordum ama :) ürün geldiğinde fotoğraflı bir şekilde beğendiğin beğenmediğin özellikleri fiyatını hak eder mi gibi özelliklerini buraya yazar mısın lütfen ?

Azcık araştırdım bende tek kafama takılan bel kısmında hafif bir aralık var rahatsızlık veriyor mu ? birde şu ürün de hoşuma gitti;

Ay sonu bende sipariş vericem gibi duruyor.

Azcık araştırdım bende tek kafama takılan bel kısmında hafif bir aralık var rahatsızlık veriyor mu ? birde şu ürün de hoşuma gitti;

Ay sonu bende sipariş vericem gibi duruyor.
Hocam ben de ilk bunu alacaktım konu açtım arkadaşlar hawk olanı önerdi hawk daha iyidir dediğin boşluk 180 derece yatabilmesi için yapılmış bir boşluk ancak rahatsız eder mi bilmem sana tavsiyem hawk olanı alman kesinlikle pişman olmazsın

Bu kadar hızlı almanı beklemiyordum ama :) ürün geldiğinde fotoğraflı bir şekilde beğendiğin beğenmediğin özellikleri fiyatını hak eder mi gibi özelliklerini buraya yazar mısın lütfen ?
Tabiki.

Bu kadar hızlı almanı beklemiyordum ama :) ürün geldiğinde fotoğraflı bir şekilde beğendiğin beğenmediğin özellikleri fiyatını hak eder mi gibi özelliklerini buraya yazar mısın lütfen?

Hocam koltuk dün geldi kurulumunu yaptım. Kutulama falan çok hoşuma gitti. Tabii diğerlerini bilmiyorum ama oyuncu koltuğu anlamında ilk kez bir koltuk satın alıp kutu açılımı yaptım. İçinde kocaman bir kurulum kılavuzu geldi. Her parçası ayrı ayrı ambalajlıydı. Malzeme biraz ağır olduğundan bayağı bir terledim montajı yaparken ama bu adi ofis koltukları gibi değildi vida deliklerini denk getirdin mi vidalar giriyor. İçerisinde ayrıca bakım seti de çıktı. Şu an oturuyorum oturuş pozisyonu rahat kalçada sırtta ağrı yapmıyor. 16.07.2022'de sipariş verdim, 28.07.2022'de elime ulaştı. İlk izlenimlerim buydu.

Son düzenleme:
Tabiki.

Hocam koltuk dün geldi kurulumunu yaptım. Kutulama falan çok hoşuma gitti. Tabii diğerlerini bilmiyorum ama oyuncu koltuğu anlamında ilk kez bir koltuk satın alıp kutu açılımı yaptım. İçinde kocaman bir kurulum kılavuzu geldi. Her parçası ayrı ayrı ambalajlıydı. Malzeme biraz ağır olduğundan bayağı bir terledim montajı yaparken ama bu adi ofis koltukları gibi değildi vida deliklerini denk getirdin mi vidalar giriyor. İçerisinde ayrıca bakım seti de çıktı. Şu an oturuyorum oturuş pozisyonu rahat kalçada sırtta ağrı yapmıyor. 16.07.2022'de sipariş verdim, 28.07.2022'de elime ulaştı. İlk izlenimlerim buydu.
Çok teşekkür ederim hocam:)

Artık seçenekler çok arttı deri modellerden uzaklaşın kumaş modelleri tercih edin yaz kış rahat edin deriler kışın çok iyi ama yazın oturamıyorsun altına tişört koysan sırtına ne koyacaksın ayrıca tişörtde etki etmiyor :)) king deri modelini kullanıyorum şu an XPrime tyler leon ve cool modelleri arasında kaldım. Bütceyi denkleştirdikten sonra konuda açarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı