Oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
6000

mea0k

Centipat
Daha fazla  
Remote bir şekilde çalıştığım için günümün yaklaşık 6-8 saat civarı bilgisayar başında geçiyor. Mevcutta kullandığım koltuk ise sıradan basit bir bilgisayar koltuğu. O yüzden ne alırsam alayım mevcuttakinden daha iyi olacağı kesin ama yine de en azından verebileceğim parayı hak eden bir ürün tercih etmek istiyorum.

Etrafımdaki çoğu kişi hawk önerdi ve araştırmaya başlayınca da beğendiğim model şu anda Amazon üzerinde Prime'a özel çok güzel bir indirim ile birlikte 4500'liraya alınabiliyor. Ama diğer taraftan da beğenildiği kadar olumsuz yanlarına dair de yorumlar gördüm. Bel yastığının açıklıktan kayıp düşmesi, boyun yastığının çok sert olması, yan mekanizma sorunları vb vb. Tabii her kullanıcı ben bunları yaşadım dememiş de insan yorumları okuyunca daha çok bunlar kafasını karıştırıyor.

Diğer yandan kendim araştırırken de hakkında pek olumsuz yoruma rastlamadığım Zio'nun Venom fabric olan bu modeli hoşuma gitti ama buna 4D kol vb eklentiler yapınca bütçem olan 6000'nin biraz üstüne çıkmış oluyorum.

Aslında fiyatlarını da düşünerekten bu iki model arasındaki yorumlarınızı merak ediyorum. Özellikle de kullanıcıları varsa çok daha iyi olur benim için.

Hawk fiyatına göre uygun ve direk alınmalı mı yoksa Zio'ya biraz daha para verip daha sıkıntısız ve rahat bir kullanım mı yaşarım uzun vadeli olarak gibi soruları düşünmekten bir türlü karar verip sipariş oluşturamadım. Yorumlarınızla beraber bugün artık karar verip siparişi oluşturmak istiyorum.

Şimdiden cevap verecek olanlara teşekkürler.

Ben XDrive Toryum kullaniyorum gercekten memnunum. Isterseniz bu modele de goz atabilirsiniz.

IKEA marcus serisi alabileceğiniz en iyi koltuklardan birisi eğer yakınınızda IKEA varsa gidip deneyin eğer o yoksa hawk almanızı öneririm evet tabii ki olumsuz yorumlar olacak çünkü çok fazla satış yapıyorlar, %1 memnuniyetsizlik durumu olsa bile yüzlerce insan yapıyor.

Tabii ki de hawk alınmalı. xDrive miş XPrime miş şu çöpleri almayın artık. Kullanıcıları linçler şimdi ama takılma :D

Hocam neye dayanarak xDrive ve XPrime markasına çöp dediniz açıklayabilir misiniz?
Not: Yakında bende alacağım o yüzden, şimdi düğün salonu sandalyesine oturuyorum.

IKEA marcus serisi alabileceğiniz en iyi koltuklardan birisi eğer yakınınızda IKEA varsa gidip deneyin eğer o yoksa hawk almanızı öneririm evet tabii ki olumsuz yorumlar olacak çünkü çok fazla satış yapıyorlar, %1 memnuniyetsizlik durumu olsa bile yüzlerce insan yapıyor.
Arkası elek gibi, ben buna bir otursam arkaya yaslandığım anda çat diye kırılır, yere yapışırım. Ne kol desteği ne de sırt ve boyun desteği var. Buna 5800 TL istemek dolandırıcılıktır.

Arkası elek gibi, ben buna bir otursam arkaya yaslandığım anda çat diye kırılır, yere yapışırım. Ne kol desteği ne de sırt ve boyun desteği var. Buna 5800 TL istemek dolandırıcılıktır.

Çat diye kırılsın 10 yıl IKEA garantisi var yenisini verirler. Vallaha bende öyle düşünüyordum bir oturdum cennette bir vaha gibi. Ha ben hawk koltuğu zaten denemiştim buna verecek fazladan 1000 TL paramda yoktu o yüzden hawk siparişi verdim Amazon'dan gelmesini bekliyorum sadece ikinci bir seçenek olarak sundum.

Hocam neye dayanarak xDrive ve XPrime markasına çöp dediniz açıklayabilir misiniz?
Not: Yakında bende alacağım o yüzden, şimdi düğün salonu sandalyesine oturuyorum.
Düğün salonu sandalyesinden şaşmamanı öneririm :) ama ben de amazon indirimlerinden hawk satın aldım ve memnunum. Bir sorun yaşamadım. Sorun yaşarsan da müşteri hizmetleri seninle ilgileniyor. Yerinde olsam sipariş verir denerdim. Beğenmezsen iade edebilirsin.

Düğün salonu sandalyesinden şaşmamanı öneririm :) ama ben de amazon indirimlerinden hawk satın aldım ve memnunum. Bir sorun yaşamadım. Sorun yaşarsan da müşteri hizmetleri seninle ilgileniyor. Yerinde olsam sipariş verir denerdim. Beğenmezsen iade edebilirsin.
Bu indirimde mi satın aldınız acaba ? Çünkü ben Cumartesi günü söyledim, Pazartesi günü siparişimin 1-2 gün gecikeceği maili geldi ve hala kargo bilgileri tarafıma ulaştırılmadı bile...

Bu indirimde mi satın aldınız acaba? Çünkü ben cumartesi günü söyledim, pazartesi günü siparişimin 1-2 gün gecikeceği maili geldi ve hala kargo bilgileri tarafıma ulaştırılmadı bile...

Geçen hafta pazartesi günü aldım, salı günü elime ulaştı. Şu an bu indirimden birçok kişi yararlanıyor diye düşünüyorum bu yüzden gecikmeler mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı