Oyuncu koltuğu önerisi

quickL4t

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zaman bir koltuk değişikliği yapmayı planlıyorum, şu 3 koltuk arasında kaldım. Gibi.

Veya bunlar yerine bütçeyi bir tık arttırıp, IKEA markus mu alsam diye bir düşündüm, deneyimleyen falan var mı? İkea Markus, 7800 TL'ye İkea'nın sitesinde gördüm.

Bunlar yerine bütçeyi bir tık arttırıp, IKEA markus mu alsam diye bir düşündüm, deneyimleyen falan var mı? IKEA markus, 7800 TL'ye IKEA'nın sitesinde gördüm.

Gittim denedim 7 bin bandındayken alacaktım güzeldi fiyat bandında fakat bir gecede 8K bandına çıkarınca bütün hevesim kaçtı zio alacağım şimdi büyük ihtimal o da 8.7ye geliyor.

Gittim denedim 7 bin bandındayken alacaktım güzeldi fiyat bandında fakat bir gecede 8K bandına çıkarınca bütün hevesim kaçtı zio alacağım şimdi büyük ihtimal o da 8.7ye geliyor.

Ayrıyeten 7K civarına çıkabiliyorsan az daha artıp viscolu bir koltuk al.

Son düzenleme:

Ayrıyeten 7K civarına çıkabiliyorsan az daha artıp viscolu bir koltuk al.
Visco yastıklı en ucuz koltuk bu ama alırsa baya memnun kalacağını düşünüyorum.

Yakın zaman bir koltuk değişikliği yapmayı planlıyorum, şu 3 koltuk arasında kaldım. Gibi.

Veya bunlar yerine bütçeyi bir tık arttırıp, IKEA markus mu alsam diye bir düşündüm, deneyimleyen falan var mı? İkea Markus, 7800 TL'ye İkea'nın sitesinde gördüm.
Hocam exvega tavsiye ederim, bütün ürünleri tam poliüretan sünger ve tam çelik iskelet. Türkiyede bu sistemde bu malzemeyle başka koltuk üreticisi yok.

Visco yastıklı en ucuz koltuk bu ama alırsa bayağı memnun kalacağını düşünüyorum.

Hocam zio da indirim koduyla beraber aynı fiyatlara geliyor hem özelleştirme seçeneği de var.

Geri
Yukarı