Oyuncu koltuğu vs ofis koltuğu

Seduna Thunder Pro Fabric aldım 2 ay önce gayet iyi. Boyum 195, kilom 120. Koltuğun sınırlarını zorluyorum banamısın demiyor. Günlük kullanım minimum 8 / 9 saat.

IKEA'dan sakın ofis koltuğu almayın. Zaman içinde tekerler kırıldı. Kol kısımları plastikleri kırılıp çıktı. Ek parça getirtmek istedim kol gibi fiyat veriyorlar.

Markusu ve arkasındaki desteği diğer ürünler ile karıştırmayın hocam.

Plastik beyaz sandalye öneririm. (!)

Bel kısmına bir yastık ohh tam oyuncu koltuğu yavv daha ne istiyorsunuz.

İyi olur hocam sırf 10 yıllık garantisi icin bile alınır aslında. Ya onu alacagım ya da xDrive anka cok hosuma gidiyor onu alacagım.

Kesinlikle peşin fiyatına 9 taksitte yapıyor çok iyi fırsat garantiyle beraber.

Ofis koltuğu daha mantıklı. Zaten farkları da yok. Biri fiyakalı görüneni.

Garanti kapsamına almıyorlar mı?

Garantisi geçmişti artık.

Markusu ve arkasındaki desteği diğer ürünler ile karıştırmayın hocam.

Bel kısmına bir yastık ohh tam oyuncu koltuğu yavv daha ne istiyorsunuz.

Kesinlikle peşin fiyatına 9 taksitte yapıyor çok iyi fırsat garantiyle beraber.

Järvfjället olanın eski versiyonu.

Arkadaşlar selamünaleyküm bundan 5 6 ay önce 800TL'ye ofis koltuğu aldım( o zamanlar piyasadaki en ucuz ofis koltuklarından birisiydi) şimdi bayağı sıkıntı cıkarmaya basladı ve başka bir şey daha alıp tam almak istiyorum. Fazla para vermemek için bu dandik koltuğa verdiğim para da boşa gidiyor. Sağlam oyuncu koltuklarına baktım ama minimum 5k, 6K civarları ofis koltuğu fiyatlarına baktığımda kaliteli, sağlam olanları 2K 3K civarları önerebileceğiniz koltuklar varsa tavsiyelere açığım sizce hangisini almam daha mantıklı olur? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi geceler.

Ne gibi sıkıntılar oldu.

Geri
Yukarı