Oyuncu koltuğunda Deri mi kumaş mı?

naamikemal

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyuncu koltuğu alacağım ama deri alsan ayrı kumaş alsan ayrı bir dert. Kumaş daha sert kirlenince zor çıkıyor ama ilk oturduğunda üşüme sonra da terletme gibi sorunları olmuyor. Deri daha yumuşak ve konforlu kirlenince kolay çıkıyor ama ilk oturduğunda üşüme sonradan ise terleme yapıyormuş. İkisinin de fiyatları fahiş ve az miktar değil bu nedenle yanlış tercih yapmak istemem. Bu nedenle herkesten önerisini beklemekteyim.

Uzun vadeli düşünüyorsanız deride çatlamalar ve dökülmeler başlayacaktır. Ben deri koltuğuma bu problemden dolayı kumaş kılıf yaptırdım. Uzun vadeli düşünmüyorsanız ya da kaliteli bir koltuk almayacaksanız deri alabilirsiniz. Ancak benim tercihim kumaştan yana olurdu. Aslında burada tercih size kalan bir durum.

Ben oyuncu koltuğunun gereksiz olduğunu düşünüyorum. Pazarlama tekniği başarılı, kitle belli. Doğru düzgün bir oyuncu koltuğunun fiyatları epey yüksek. Onun yerine güzel bir tekli koltuk almak bana daha mantıklı geliyor.

Bunların arasından seçmek gerekiyorsa da kumaş derim. Deride terleme, çatlama gibi durumlar can sıkıcı olabilir ileride.

Deri koltuklarda uzun süreli kullanımlarda sökülme, deforme oluyor bu arabalarda da geçerli uzun kullanmayacaksanız deri alabilirsiniz ama uzun sa kumaş.

Ben oyuncu koltuğunun gereksiz olduğunu düşünüyorum. Pazarlama tekniği başarılı, kitle belli. Doğru düzgün bir oyuncu koltuğunun fiyatları epey yüksek. Onun yerine güzel bir tekli koltuk almak bana daha mantıklı geliyor.

Bunların arasından seçmek gerekiyorsa da kumaş derim. Deride terleme, çatlama gibi durumlar can sıkıcı olabilir ileride.

Evet hocam maalesef senin gibi düşünen bir kitle var. Ama böyle yorum yazarken şunu da düşünün herkes güzel göründüğü için vs. almıyor. Mesela benim belim rahatsız biraz ondan dolayi rahat bir şeye oturmam gerekiyor oyuncu koltuklarındaki rahat da hiçbir şeyde yok. Bir de günlük 9 saat bilgisayar başındayım düşün böyle olursa iyice belim bükülecek.
Deri koltuklarda uzun süreli kullanımlarda sökülme, deforme oluyor bu arabalarda da geçerli uzun kullanmayacaksanız deri alabilirsiniz ama uzun sa kumaş.

Uzun vadeli düşünüyorsanız deride çatlamalar ve dökülmeler başlayacaktır. Ben deri koltuğuma bu problemden dolayı kumaş kılıf yaptırdım. Uzun vadeli düşünmüyorsanız ya da kaliteli bir koltuk almayacaksanız deri alabilirsiniz. Ancak benim tercihim kumaştan yana olurdu. Aslında burada tercih size kalan bir durum.

Hocam xDrive ile görüştüm 2 sene içinde herhanagi bir sıkıntı olursa biz ilgileniriz dediler ki derilerini de araştırdığımda 3-4 sene de dökülecek bir şey değilmiş galiba. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.

Evet hocam maalesef senin gibi düşünen bir kitle var. Ama böyle yorum yazarken şunu da düşünün herkes güzel göründüğü için vs. almıyor. Mesela benim belim rahatsız biraz ondan dolayi rahat bir şeye oturmam gerekiyor oyuncu koltuklarındaki rahat da hiçbir şeyde yok. Bir de günlük 9 saat bilgisayar başındayım düşün böyle olursa iyice belim bükülecek.

Hocam xDrive ile görüştüm 2 sene içinde herhanagi bir sıkıntı olursa biz ilgileniriz dediler ki derilerini de araştırdığımda 3-4 sene de dökülecek bir şey değilmiş galiba. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.
3-4 sene sonrasında dökülüyor zaten, 2 yıl içerisinde zarar görme ihtimali ekstrem şartlar dışında zor. xDrive marka ürünleri severim ve güveniyorum ürünlerine.

Evet hocam maalesef senin gibi düşünen bir kitle var. Ama böyle yorum yazarken şunu da düşünün herkes güzel göründüğü için vs. almıyor. Mesela benim belim rahatsız biraz ondan dolayı rahat bir şeye oturmam gerekiyor oyuncu koltuklarındaki rahat da hiçbir şeyde yok. Bir de günlük 9 saat bilgisayar başındayım düşün böyle olursa iyice belim bükülecek.
Ben de belinden rahatsız biriyim ve gerek okuduğum bölümden dolayı gerekse günlük kullanımım sebebiyle sizden de fazla geçiriyorum genelde. Oyuncu koltukları belinizle bütünleşir, eğilip kalktığınızda o kısmı güzel ancak onun dışında daha rahat olacağından emin değilim. Yorumum da güzel görüntü açısından değil rahatlık açısındandı. İyi günler.

Geri
Yukarı