Oyuncu koltuğunda yırtıklar oluşması

Wayx

Centipat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, 1.5 yıllık oyuncu koltuğu güzel bakmama rağmen (yani her ay yağlamasını yapıp temizleme vs. gibi) yaklaşık 1 aydır böyle oldu. Bunun bir çözümü var mı, daha büyür mü?

Dosya Ekleri

• IMG_20221105_221352.jpg
    IMG_20221105_221352.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba arkadaşlar, 1.5 yıllık oyuncu koltuğu güzel bakmama rağmen (yani her ay yağlamasını yapıp temizleme vs. gibi) yaklaşık 1 aydır böyle oldu. Bunun bir çözümü var mı, daha büyür mü?
Hocam kullandığımız telefonların nasıl bir yere kadar ömrü varsa onlarında var. Doğal olarak normal. Özellikle derilerde çok oluyor yırtılmalar tabi kaliteye göre değişecek bir durum. Artacağını düşünüyorum.

Peki bunu önlemek için kılıf vb şeyler satılıyor mu? En azından oturduğumuz yeri kaplayacak şekilde?
Benim koltukta da oluşmaya başladı, Sol kolu yukarı kaldırmıştım yüklenmiştim oraya onu da kırdım arada :)

Peki bunu önlemek için kılıf vb şeyler satılıyor mu? En azından oturduğumuz yeri kaplayacak şekilde?
Benim koltukta da oluşmaya başladı, Sol kolu yukarı kaldırmıştım yüklenmiştim oraya onu da kırdım arada :)
Bir kaç yerde görmüştüm. Ancak şuanda satışları veya koltuğa göre uyumlu mu bilgim yok. Muhtemelen biraz araştırmayla bulunabilir. Örnek Prime oyuncu koltuğu kılıf

Son düzenleme:

Geri
Yukarı