Oyuncu kulaklığı önerisi

GemoSant

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Ama başlangıç olarak düşük bütçeli bir şey istiyorum. Bu yüzden en fazla 50 TL' lik bir kulaklık alacağım. Önerilerinizle yardımcı olabilir misiniz?
Not: İnternet üzerinden satın almak istemiyorum. Kafa bantlı olacak bir de. Herhangi bir marka olabilir.

O paraya alabileceğinizi sanmıyorum maalesef. Alsanız bile hiç memnun kalmazsınız. Alabiliyorsanız G230 alın. 150 lira civarı kendisi. Çünkü 50 liraya alacağınız bir kulaklık yerine telefon kulaklığı kullansanız daha iyi olur(örneğin ben :D).

Snopy sn-338' i ben kullanıyorum. Mikrofonu olmasa da olurmuş o derece kötü. Ses kalitesi iyi. Fakat kafa ayarı yapılan yerler biraz fazla gevşek. Beni şimdilik idare ediyor. Fakat para biriktirip biraz daha üst seviye kulaklık almanızı tavsiye ederim.

O paraya alabileceğinizi sanmıyorum maalesef. Alsanız bile hiç memnun kalmazsınız. Alabiliyorsanız G230 alın. 150 lira civarı kendisi. Çünkü 50 liraya alacağınız bir kulaklık yerine telefon kulaklığı kullansanız daha iyi olur(örneğin ben :D).
Yorumunuzdaki önyargıyı 150 senedir ABD zencilere yapmadı, lütfen. :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı