Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Merhaba. Eğer ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorsanız Logitech G230'u geçiniz. 150TL bütçe ile alacağınız en iyi kulaklık Creative Sound Blaster 3D Tactic Alpha'dır.
Ayrıca kulaklık kullanmadan yorum yapanların yorumlarına göre kulaklık alırsanız üzülebilirsiniz.

Vatanda biraz pahalı ancak sanalmarketimden daha ucuza alabilirsiniz.
Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha Gaming USB Mikrofonlu Kulaklık | sanalmarketim
Logitech 230'un malzemesi çıkarılıp yıkanabiliyor. Creative'in bu modeli deridir ve kolay terleyen biriyseniz çok yaz sıcaklarında kulaklarınızı biraz terletebilir.
Bunun dışında harici ses kartı var, çok güzel ses alırsınız. İsterseniz ses kartını takmadan da stereo olarak kullanabilirsiniz, o zaman Logitech G230 ile aynı kapıya çıkar. G230 düz stereo kulaklıktır, fps oyun oynayacaksanız ve performans istiyorsanız 159TL vermenin anlamı yoktur stereo kulaklığa.

Creative 3D Tactic Alpha'nın tek kötü ve zayıf yanı malzeme kalitesi. Ancak çok kötü değil onu belirtmek isterim. Ben 4 aydır kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı. En ufak bir deformasyon, çatlama, performans kaybı yok. İnternette bazı olumsuz yorumlar var çatladı, kırıldı diye ancak siz kulaklığınıza iyi bakarsanız, hor kullanmazsanız bir sorun çıkmaz.

Uygulamasıyla filmler, oyunlar, müzikler için ayrı ayrı ses ayarları yapabilirsiniz. Dahilinde gelen usb ses kartı kalitelidir. O paraya öyle bir ses kartı kolay kolay alamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Eğer ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorsanız Logitech G230'u geçiniz. 150TL bütçe ile alacağınız en iyi kulaklık Creative Sound Blaster 3D Tactic Alpha'dır.
Ayrıca kulaklık kullanmadan yorum yapanların yorumlarına göre kulaklık alırsanız üzülebilirsiniz.

Vatanda biraz pahalı ancak sanalmarketimden daha ucuza alabilirsiniz.
Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha Gaming USB Mikrofonlu Kulaklık | sanalmarketim
Logitech 230'un malzemesi çıkarılıp yıkanabiliyor. Creative'in bu modeli deridir ve kolay terleyen biriyseniz çok yaz sıcaklarında kulaklarınızı biraz terletebilir.
Bunun dışında harici ses kartı var, çok güzel ses alırsınız. İsterseniz ses kartını takmadan da stereo olarak kullanabilirsiniz, o zaman Logitech G230 ile aynı kapıya çıkar. G230 düz stereo kulaklıktır, fps oyun oynayacaksanız ve performans istiyorsanız 159TL vermenin anlamı yoktur stereo kulaklığa.

Creative 3D Tactic Alpha'nın tek kötü ve zayıf yanı malzeme kalitesi. Ancak çok kötü değil onu belirtmek isterim. Ben 4 aydır kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı. En ufak bir deformasyon, çatlama, performans kaybı yok. İnternette bazı olumsuz yorumlar var çatladı, kırıldı diye ancak siz kulaklığınıza iyi bakarsanız, hor kullanmazsanız bir sorun çıkmaz.

Uygulamasıyla filmler, oyunlar, müzikler için ayrı ayrı ses ayarları yapabilirsiniz. Dahilinde gelen usb ses kartı kalitelidir. O paraya öyle bir ses kartı kolay kolay alamazsınız.
Mikrofonu çıkıyor mu dediğiniz kulaklığın. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla katlanmıyor. Bende kulaklık araştırıyorum.

@monaktus merhaba. Mikrofonu çıkıyor kulaklığın. Ayrıca kulaklık şekilden şekile sokuluyor. İstediğiniz gibi kıvırabilirsiniz ancak bazı modellerdeki gibi dönerek yukarıya katlanmıyor.

@monaktus merhaba. Mikrofonu çıkıyor kulaklığın. Ayrıca kulaklık şekilden şekile sokuluyor. İstediğiniz gibi kıvırabilirsiniz ancak bazı modellerdeki gibi dönerek yukarıya katlanmıyor.

Siz kullandınız sanırım.
  • Uzun süren kullanımdan sonra üstündeki sünger miktarı yeterli seviyede midir?
  • Kulakta terleme yapıyor mu?
  • Arada bir havalandırmak gerekiyor mu?
  • Fatality serisi var bir de onun hakkında bir fikriniz var mı?

@monaktus Evet, şu an da kullanmaktayım.
  • Uzun süre kullanımdan sonra süngerde herhangi bir sıkıntı yok.
  • Normal bir havada terleme yapmıyor ancak sıcak yaz günlerinde uzun süreli kullanımlarda hafif terletiyor. Ben çok terleyen biriyim, ona rağmen kulaklığın yaptığı az terleme benim için gayet tatmin edici.
  • Malzemesi deri olduğu için isterseniz arada havalandırabilirsiniz. Benim bilgisayar masamın üzerinde duruyor devamlı ve pencere de yanımda. O yüzden bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.
  • Fatal1ty o parayı hakedecek bir kulaklık serisi değil pek. Bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi kulaklık 3D Tactic Alpha'dır. Yanında gelen ses kartı bile seçim yapmak için yeterlidir. İnsanlar sırf adı var diye Logitech G230 düz stereo kulaklığa daha fazla para veriyorlar.
Creative 3D Tactic Alpha'nın malzeme kalitesi çok iyi değil ama ben kaç aydır hiçbir sorun yaşamadım. Siz güzel kullanırsanız malzeme sizi üzmez. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler.

@Atikun
Kendi adıma Logitech düşünmedim hiç bir zaman o sebepten Creative bakıyorum. X-Fi Titanium ses kartım var yanında gelen ses kartı benim için tercih sebebi değil daha ziyade ses kalitesine ve oyunlardaki performansına bakıyorum. Fps oyunlar için almayı düşünüyorum. Z5500 ses sistemi ile oyun oynayınca mahallede çatışma çıkmış gibi oluyor. Bütün mahalle benimle beraber oynuyor. :)
Kullanıcı yorumları benim için önemli değerli yorumların için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı