Oyuncu kulaklığı önerisi

FeritFF

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir 7 8 ay götürecek kulaklık önerisi lazım. Aklımda Gamenote H2029u var. Büyük ihtimalle almak için Black Friday'i bekleyeceğim o yüzden fiyat aralığı 500 700 TL arasında olursa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Corsair Hs35, Cloud - Cloud Stinger serisi, Arctis 1, James Donkey 710-711-712 modellerine bakabilirsin. Bütçeni biraz daha arttırabilirsen Corsai HS 50 ve Razer Blackshark V2 X modellerine de bakabilirsin. Özellikle Blackshark aşırı rahat ve ses kalitesi oldukça net bir kulaklık. Sadece kablosunun örgülü olmaması biraz üzmüştü.

Corsair HS35, Cloud - Cloud Stinger serisi, Arctis 1, James Donkey 710-711-712 modellerine bakabilirsin. Bütçeni biraz daha arttırabilirsen Corsa'i HS 50 ve Razer BlackShark V2 X modellerine de bakabilirsin. Özellikle BlackShark aşırı rahat ve ses kalitesi oldukça net bir kulaklık. Sadece kablosunun örgülü olmaması biraz üzmüştü.

James Donkey 712 kullanıyordum 2 aydır. Normal şekilde sorunsuz kullanıyordum ertesi gün mikrofonu bozuldu ve hoparlöründen çok yoğun bi dipses gelmeye başladı. Daha kaliteli bir şey arıyorum o yüzden. Gamenote önerir misiniz?

Corsair HS35, Cloud - Cloud Stinger serisi, Arctis 1, James Donkey 710-711-712 modellerine bakabilirsin. Bütçeni biraz daha arttırabilirsen Corsa'i HS 50 ve Razer BlackShark V2 X modellerine de bakabilirsin. Özellikle BlackShark aşırı rahat ve ses kalitesi oldukça net bir kulaklık. Sadece kablosunun örgülü olmaması biraz üzmüştü.

Peki Razer Kraken'e ne dersiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı