Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
10000

eyunus21

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dostlar 3 ay öncesine kadar SteelSeries Arctis Pro Wireless kullanıyordum. Teknik arızası olduğu için iade ettim. Özellikle SteelSeries ASUS Corsair gibi markaların muadil veya daha iyi Hi-Res oyuncu kulaklığı önerilerinizi merak ediyorum.

Dostlar 3 ay öncesine kadar SteelSeries Arctis Pro Wireless kullanıyordum. Teknik arızası olduğu için iade ettim. Özellikle SteelSeries ASUS Corsair gibi markaların muadil veya daha iyi Hi-Res oyuncu kulaklığı önerilerinizi merak ediyorum.

Bütçen çok fazla ama önerim değişmeyecek.
Razer BlackShark V2 Pro kablolu istersen v2

Kafaüstü kulaklık + harici mikrofon düşünmez misiniz, bu sayede doğru düzgün gerçek bir hifi kulaklık kullanabilirsiniz müzik için de.

Kafaüstü kulaklık + harici mikrofon düşünmez misiniz, bu sayede doğru düzgün gerçek bir Hi-Fi kulaklık kullanabilirsiniz müzik için de.

Aslında benim pek bir bilgim yok. Hatta mikrofon hiç kullanmıyorum Discord fazla kullanmadığım için offline oyun oynadığım için mikrofona pek ihtiyacım olmuyor.

Bütçen çok fazla ama önerim değişmeyecek.
Razer BlackShark V2 Pro kablolu istersen V2

Yazmayı unutmuşum aktif kullanıyorum çok memnunum.
Gerek mikrofon gerek kulaklık kalitesi olarak şahane + pedleri o kadar iyi ki kafanda yokmuş gibi hissettiriyor müthiş bir grip terletme falan zaten yok.

Yazmayı unutmuşum aktif kullanıyorum çok memnunum.
Gerek mikrofon gerek kulaklık kalitesi olarak şahane + pedleri o kadar iyi ki kafanda yokmuş gibi hissettiriyor müthiş bir grip terletme falan zaten yok.

Brom kanıma girdin ama sürgülü boy ayarlama var bir yerden sonra kaymaya başlamasın?
Bir de çok emanetmiş gibi duruyor yamulma filan olmaz değil mi tamamen memnunsun.

Geri
Yukarı