Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Aklımda Hyperx Cloud 2,Corsair H1500(Kullanıcı yorumlarını bekliyorum) var ama daha öneri almak istiyorum acelesi yok Steelseries olarak ne önerirsiniz?

Yok öyle küçük kulaklık almıyacağım başka öneriniz var mı ?

Arkadaşlar araştırdım bunları buldum sizce hangisini almalıyım? Başka önerdiğiniz var mıdır?(Hyperx yönünde baya olumlu yorum gördüm ve bu kod ile %25 indirimle alabiliyormuşuz galiba 'HyperxWtcn')
Amazon.com: Corsair Gaming H1500 Dolby 7.1 USB Gaming Headset (CA-9011128-NA): Computers & Accessories
Amazon.com: Razer Kraken 7.1 Chroma Sound USB Gaming Headset: Computers & Accessories
Amazon.com: HyperX Cloud II Gaming Headset for PC & PS4 - Red (KHX-HSCP-RD): Computers & Accessories

Anket açıyorum şimdi oy verip nedeniyle beraber yorum atarsanız çok sevinirim benim gibi alacak arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Marka Marka Söyleyeyim:

Logitech: G633 Artemis Spectrum 7.1
SteelSeries: Siberia v3 Prism
Kingston: HyperX Cloud II
Asus: Strix 7.1 (Çok zenginsen kesinlikle al. :D )

Platronic Gamecom 788 7.1 Dolby. Tek geçerim senelerce kullandığım kulaklık. Mükemmel ses kalitesi mikrofon kalitesi de ayrıca mükemmel.

Profil fotoğrafındaki marka,yani Razer.Her ne kadar da kullanmasam da tavsiye edeceğim kulaklık Razer Kraken 7.1 hem mikrofonu var hem de çok iyi ses kalitesi.Ayrıca bunu çoğu YouTuber kullanıp tavsiye ediyor bende sana tavsiye ediyorum.İyi günler dilerim.

Steelseries olarak sana Steelseries Spectrum 7xb Wireless Gaming Headset öneririm istersen kablolu da alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı