Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Ses kartınız var mı? Ses kartınız varsa anakartınızın eski olması önemli değil. Eğer yoksa @FurkanBektaş ın dediği gibi ses kartlı bir model almak çok daha iyi olacaktır.
Ankartın üzerindeki dışında harici bir ses kartım yok ancak 400 tl civarında para vermek istemiyorum kulaklığa :)

Asus Cerberus iyi gibi görünüyor incelemede Ali Güngör baya övmüş çok profesyonel bir şey olmasına gerek yok ne dersiniz ?

Kraken için çok yorum okudum gerçekten güzel bir kulaklık ancak cerberus'un şu an benim için yeterli olacağına kanaat getirdim hepsiburadadan 180 tl ye siparişi verdim.

Cerberus mu daha iyidir yoksa Orion mu ? Mikrofon kalitesi de dahil.
Orion daha iyi fiyatından da belli zaten. Dün denedim cerberusu dying light'da hiç duymadığım sesler duydum :) genel olarak kulaklık kalitesi beni tatmin etti ancak mikrofon en yükseğe almama rağmen kısık alıyor gibi sesi belki onboard ses kartımla ya da logitech mikrofon çıkışıyla da alakası olabilir.

Ben de izlemiştim incelemeyi. Technopat da onayı verdiğine göre :) Alınabilir rahatlıkla.
Merhaba. konu kirliliği yapmamak için burdan soruyorum Size. Güzel gaming kasa topladım. Tek eksiğim kulaklık kaldı. O da almışken güzeli olsun diyorum.
1. Logitech g230
2. Creative sound blaster tactic 3D
3. Asus cerberus
Hem bass hem berrak ses kalitesi için hangisi iyidir?
Anakartım MSI Z97 gaming 5 ses kartı iyi sanırım. Bunuda söylemek istedim. Şimdiden teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı