Oyuncu kulaklığı tavsiyesi

ozonic

Decapat
Arkadaşlar merhaba, MSI GL63 laptopum var. İtopya'nın Ankara mağaza açılışına özel indirimleri varmış. Yarın kendime kulaklık almayı planlıyorum. SS Arctis 3 7.1, Logitech G335 ve Corsair Void Elite 7.1 arasında kaldım. Bunun dışında sitede indirimini görememiş olsam da mağazada 1000 lira civarına düşerse Razer BlackShark V2 modeline bakmayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

Müzikte, oyunda ses kasmada, yazılımda ses ve mikrofon için bir sürü ince ayarıyla Razer Blackshark V2 öneririm. Kablosuz olan Blackshark V2 Pro'yu kullanıyorum. Kablosuz olması dışında her şeyi ile aynılar. Diğer düşündüklerinizden daha kaliteli Blackshark V2. Müzik, oyunda ses kasma (oyununa göre yazılımda ince ayar çekip ayrı profiller oluşturmanız önemli), ve konfor (kafa ve kulaklara baskısı az, az terletiyor) üçlüsünün üçünde de sizi tatmin eden bir kulaklık. Diğer bahsettiğin kulaklıklarda ille bir ya da birkaç yönü eksik olur Blackshark V2 karşısında.
Kablosuz olan incelememde kablosuz özellikler dışında bahsettiklerim Blackshark V2 için de geçerli:

Müzikte, oyunda ses kasmada, yazılımda ses ve mikrofon için bir sürü ince ayarıyla Razer BlackShark V2 öneririm. Kablosuz olan Blackshark V2 Pro'yu kullanıyorum. Kablosuz olması dışında her şeyi ile aynılar. Diğer düşündüklerinizden daha kaliteli Blackshark V2. Müzik, oyunda ses kasma (oyununa göre yazılımda ince ayar çekip ayrı profiller oluşturmanız önemli), ve konfor (kafa ve kulaklara baskısı az, az terletiyor) üçlüsünün üçünde de sizi tatmin eden bir kulaklık. Diğer bahsettiğin kulaklıklarda ille bir ya da birkaç yönü eksik olur Blackshark V2 karşısında.
Kablosuz olan incelememde kablosuz özellikler dışında bahsettiklerim Blackshark V2 için de geçerli:

Eğer indirimdeyse bu kulaklığı almayı düşünüyorum fakat değilse aralarından hangisi daha iyi bir tercih olur?

Benzer fiyat aralığındaki kablosuz modelleri pek önermem. Kablolu olarak USB'li olan Arctis 3 derim ama Blackshark V2 ile aralarında ciddi fark var. Arctis 3 alarak biraz kar edebilirsiniz belki ama ses kalitesi vs. olarak zararınız büyür.

Benzer fiyat aralığındaki kablosuz modelleri pek önermem. Kablolu olarak USB'li olan Arctis 3 derim ama Blackshark V2 ile aralarında ciddi fark var. Arctis 3 alarak biraz kar edebilirsiniz belki ama ses kalitesi vs. olarak zararınız büyür.
Tekrardan merhabalar hocam, bugün sipariş verdim Blackshark V2'yi. Yazılımına ve ekolayzır ayarlarına dair Türkçe veya İngilizce bir kaynak varsa iletebilir misiniz?

Tekrardan merhabalar hocam, bugün sipariş verdim Blackshark V2'yi. Yazılımına ve ekolayzır ayarlarına dair Türkçe veya İngilizce bir kaynak varsa iletebilir misiniz?
Deneme yanılma ile elde ettiğim ayarlar mevcut Blackshark V2 Pro incelememde. Ses ve yazılımları aynı olduğundan o ayarları deneyebilirsin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı